Пошук

Приклад: Консультація лікарів

3Д омолодження

Інноваційна методика 3D-омолодження — це можливість безболісно, комфортно і швидко впоратися з появою ознаками старіння. Ця процедура поєднує в собі ефективні і передові способи сучасної косметології.

Пройдіть 3Д Омолодження в «Столичної Клініці» м. Київ. Лікарі дерматологи підберуть необхідний курс лікування.

Унікальність подібного омолодження полягає в одночасному застосуванні біологічних речовин і вуглецевого лазера. Повний курс омолодження дасть можливість виглядати чудово, ефект збережеться надовго.

Як показали численні дослідження, представлена технологія є ефективною для омолодження тіла і обличчя. Вона заслуговує найвищих оцінок пацієнтів, що піклуються про власну зовнішність. 3D омолодження, як і контурна пластика, є незамінним для тих, хто любить сонячні ванни, курить або регулярно відвідує солярій .

У «Столичної клініці» в Києві досвідчені косметологи нададуть вам всю необхідну інформацію про особливості проведення цієї процедури і призначать індивідуальний курс, заснований на особливостях організму конкретного пацієнта. Не менш успішно можна пройти інші методи омолодження обличчя, фотоепіляції і термоліфтінга.

Основні переваги 3Д омолодження

 • Омолоджуючий виражений ефект;
 • Моментальний ліфтинг;
 • Немає потреби в реабілітації;
 • Процедура є позасезонної;
 • Кожна стадія повністю безболісна і не потребує додаткового знеболюванні.

Стадії 3Д омолодження

Представлена косметична процедура складається з декількох етапів.

Перший етап — застосовується вуглецевий лазер. Це пристрій «випаровує» на шкірному покриві мікроскопічні точки. У підсумку активізується функціонування колагенових волокон — невидимого природного каркасу, що робить шкіру підтягнутою, що відкриває пори, що неймовірно важливо для подальшого виконання процедури і забезпечення результату. Тривалість першої стадії — десять хвилин.

Другий етап — плазмомаска. У цій ситуації омолодження здійснюється завдяки природній плазмі крові. Слід зауважити, що використовується кров пацієнта. Спочатку у нього береться венозна кров (обсяг залежить виключно від характерних особливостей шкірного покриву пацієнта, а також ступеня її старіння), потім вона розміщується в спеціальну центрифугу, де ділиться на кілька фракцій. Потім вона проходить обробку до формування плазми. Отримана плазма наноситься косметологом на п’ятнадцять хвилин на обличчя пацієнта.

В основі Плазмоліфтінг лежить плазма, яка виділена з крові пацієнта, відповідно, ця процедура є абсолютно безпечною. Вона не вважається імунореактивності або токсичною. Ця процедура надає можливість досягти ефекту, який можна порівняти з хірургічним поверхневим ліфтингом шиї та обличчя: розгладжуються незначні зморшки, шкіра стає більш пружною і молодий. Тривалість — п’ятнадцять хвилин.

Третій етап, який передбачає 3Д омолодження, це насичення шкірного покриву гіалуронової кислотою за допомогою лазера. Наукові дослідження підтвердили, що візуальні ознаки старіння шкірного покриву — втрата еластичності, дряблість, сухість і зменшення товщини — все це здійснюється в результаті зниження вмісту гіалуронової кислоти в шкірі. Відповідно, для запобігання втрати в сполучній тканині кислоти, її впроваджують в глибокі шари точково, у вигляді ін’єкцій.

Слід зауважити, що дана формула омолодження не відноситься до розряду приємних.

Саме тому в «Столичної клініці» враховують всі ці фактори і впроваджують гіалуронову кислоту по всій поверхні шкіри за допомогою лазера. При цьому її розподіл виявиться набагато більш рівномірним, ніж при ін’єкціях, що надає можливість домогтися кращого ефекту при відсутності реабілітаційного періоду та побічних ефектів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.