Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Аденоїди у дітей

Аденоїди у дітей Аденоїди — це носоглоткові мигдалини, розростаються по причині постійних простуд, алергії або імунодефіциту, як правило, у дітей. Подібні мигдалини викликають утруднення дихання у дитини, від чого він починає дихати ротом, хропіт або страждає від хронічних захворювань.

Пройти лікування аденоїдів можна в «Столичної клініці» м. Київ. Сучасне обладнання дозволяє проводити практично всі методи лікування в одному місці.

Не секрет, що у дітей нежить є найбільш поширеним захворюванням. Однак існує й ще одна хвороба, специфічна для такого віку і також пов’язана з порушеннями дихання через ніс — аденоїди.

Мигдалини, розташовані в носоглотці людини, виконують захисні функції. Найвідомішими вважаються глоткові мигдалини. Якщо вони запалюються, то це тягне за собою ангіну . Аденоїди в носі у дітей в нормальному стані являють собою незначні лімфоїдні освіти.

Це імунна нормальна тканина, що характеризується здатністю виробляти імуноглобуліни, які потрібні для нормальної життєдіяльності організму дитини. Якщо трапилося запалення і розростання мигдалини, то в такій ситуації мова йде про аденоїдиті.

Ці захворювання пов’язані з величезною кількістю ускладнень, тому рекомендується при перших же симптомах запалення звертатися за допомогою до досвідчених отоларингологів «Столичної клініки», які дадуть всі необхідні консультації і призначать курс індивідуального лікування або підготують до операції з видалення аденоїдів. Наша клініка здійснює також лікування мононуклеозу , лазерну епіляцію і багато інших процедури.

Чим небезпечні аденоїди?

Аденоїди здатні доставити безліч хворобливих розладів і незручностей. Наприклад, у дитини буде безперервно вироблятися гній або слиз, які під впливом сил тяжіння почнуть спускатися в нижележащие ділянки дихальної системи. Природно, це спричинить за собою початок запальних процесів — ларингіти (запалена гортань), фарингіти (глотка), бронхіти (бронхи), трахеїти (трахеї).

Аденоїди 1 ступеня у дітей ускладнюють носове дихання, що не тільки забезпечує виникнення різних запальних хвороб. Тканину мигдалини носоглоткової виявляється на етапі хронічного запалення. Це забезпечує негативний вплив на багато систем дитячого організму. Крім цього, хронічний осередок хвороби формує умови для розвитку як інфекційно-запальних, так і алергічних захворювань.

У малюка, який страждає від утруднення дихання через ніс через аденоїдів, може спостерігатися регулярний недолік кисню, що погано позначиться на роботі головного мозку. Саме тому ознаки аденоїдів у дітей — низька працездатність, вони погано вчаться і стають неуважними.

Слід також зауважити, що за наявності у малюка аденоїдів відбувається порушення росту кісток, що відносяться до особовим скелету, що, в свою чергу, негативно впливає на формування мови. Діти не можуть вимовити деякі букви, весь час гугнявлять (говорять у ніс). Іноді батьки просто не помічають подібних змін, оскільки звикають з вимовою дитини.

Це тільки самі значні порушення, які з’являються в організмі в разі наявності у малюка аденоїдів. Також можуть спостерігатися зміни в складі крові, енурез, порушення діяльності нервової системи, функцій нирок і пр.

На поточний момент отоларингологи рекомендують усувати аденоїди шляхом операції. Проте видалення виконується виключно за наявності досить небезпечних показань. Варто врахувати, що операція з усунення запалених аденоїдів не є правильним рішенням. У відповідності з результатами досліджень, проведених різними лікарями, ця операція не вирішила проблем хронічних захворювань. Крім того, після хірургічного втручання часто з’являється рубцевий процес, істотно ускладнює дихання.

Звернувшись в «Столичну клініку», ви отримаєте кваліфіковані консультації отоларингологів, які призначать відповідне лікування, або призначать видалення аденоїдів у дітей лазером.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.