Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Акушерська УЗД

Акушерська ультразвукова діагностика в період вагітності відіграє важливу роль для гінеколога — акушера і майбутніх батьків, допомагаючи знайти відповіді на безліч запитань.

Акушерська УЗД I триместру вагітності

У першому триместрі вагітності акушерське УЗД (Київ) дає можливість виявити такі проблеми, як позаматкова вагітність, «міхурово занесення» або загроза викидня. УЗД, яке підтверджує одну з цих патологій, дає жінці і гінеколога резерв часу для проведення лікування.

Крім цього, ультразвукова діагностика, яку провели в кінці першого триместру, дозволяє розпізнати у плода ряд грубих відхилень, які не сумісні з життям, а також спадкові захворювання — наприклад, синдром Дауна. Раніше виявлення важких патологій у плоду дає можливість майбутнім батькам прийняти непросте рішення про долю вагітності.

І нарешті, дослідження в 1 триместрі може порадувати майбутню матусю новиною про багатоплідної вагітності.

Акушерська УЗД II триместру вагітності

На другому триместрі вагітності даний метод дослідження незамінний для оцінки розвитку плода, а також дозволяє вивчити стан плаценти. У більшості випадків на УЗД в цей період вагітності вже можна визначити стать майбутнього малюка.

Але основним завданням акушерського УЗД у 2 триместрі є діагностика вроджених вад розвитку плоду. За допомогою ультразвукового сканера на цьому терміні вагітності можна виявити десятки різних вроджених вад у плода, що дозволить лікарям і майбутнім батькам виробити правильну тактику подальшого ведення вагітності.

Акушерська УЗД III триместру вагітності

Основна функція ультразвукової діагностики в Києві в третьому триместрі — це оцінка фетоплацентарного комплексу. Доктор оцінює робочий стан плаценти і показники розвитку плоду — розміри, ступінь зрілості його систем і органів. При відхилення від нормативних значень можна запідозрити синдром затримки внутрішньоутробного розвитку або фетоплацентарну недостатність. Дані патології вимагає грамотного медичного втручання, так як в противному випадку може народитися Недостатня вага, незрілий і слабкий малюк.

Акушерська УЗД (Київ) на даному терміні може відповісти на безліч інших питань — наприклад, яка передлежання плоду або яке розташування плаценти по відношенню до маткового зеву. Дані показники допоможуть акушеру — гінекологу вибрати правильну тактику ведення пологів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.