Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Епіляція

Епіляція — це процедура, за допомогою якої видаляються небажані волосся на тілі (занадто темні по відношенню до кольору тіла, надмірний ріст волосся), за допомогою різних видів і способів видалення.

Запишіться в «Столичну Клініку» для проходження епіляції. Прийом проводиться за попереднім записом!

Як і в давні часи з часів Клеопатри, так і в даний час кожна дівчина хоче бути красивою. Вона прикладає максиму зусиль, щоб бути красивою, привабливою, завжди молодий і випромінює радість і блиск.

 

У сучасному море особливу увагу приділяється особлива увага шкірі. Зайве волосся в небажаних місцях досить часта і психологічна проблема серед дівчат і жінок, так і естетична. Існує новий напрямок в косметології естетичної як епіляція.

Які види епіляції існують на сьогоднішній день?

 • За допомогою верстата для гоління,
 • Вищипування за допомогою пінцета,
 • Видалення волосся за допомогою нитки,
 • Воскова депіляція,
 • Цукрова депіляція,
 • Видалення волосся за допомогою спеціальних кремів для депіляції,
 • Електроепіляція,
 • Лазерна епіляція ,
 • Фотоепіляція .

Перших чотири способи видалення небажаного волосся (гоління, вищипування, нитка, воскова епіляція) існую вже досить давно. Це так звані методи ветерани.

Електроепіляція, лазерна епіляція, фотоепіляція і епіляція за допомогою депіляційним кремів, цукрова епіляція — це сучасний підхід до видалення волосся на тілі.

Яка мета всіх цих методик?

Завдяки епіляції, хочеться позбутися зайвого волосяного покриву, але не на час, а бажано на довго, а краще на все життя. Такого результату можна досягти тільки за допомогою лазерної епіляції, фотоепіляції і електроепіляції. Всі інші способи лише на час видаляють волоски з тіла.

Видалення волосся за допомогою гоління

Дана процедура є самою короткочасної. Лезо зрізає волоски, при цьому в подальшому вони не змінюють свою структуру. Те що багато говорять, що після гоління вони темніють, стають товщі — це все міф. Просто волосся, який був зрізаний має тупий кінець, а не конусовидний і таким чином візуально волосся здається товщі. Щоб якомога менше травмувати шкіру під час гоління, краще всього цю процедуру проводити попередньо зволоживши шкіру кремом для гоління. Таким чином ви не будете дряпати епідерміс лезом. Недоліки гоління: можна порізатися, може виникнути піодермія, роздратування на шкірі і врослі волоски.

Вищипування волосся за допомогою пінцета або нитки

Це вже фізичний спосіб видалення волосся, при якому також як і при попередньому способі структура, колір і щільність не змінюються. Результат залишається на більш довгий термін, так як волосся не просто зрізається, а віддаляється з фолікула. Дана процедура супроводжується незначним болем, що відрізняє від процедури гоління. Є великий мінус — ефективний цей спосіб на маленьких ділянках, так як висмикувати пінцетом кожну волосинку, досить трудомісткий і довгий процес. Використовується вищипування в основному брів, область верхньої губи.

Воскова епіляція

Процедура відбувається з використанням розігрітого воску, який намазується на необхідну ділянку, і після декількох хвилин різким рухом проти росту волосся знімається. В даному випадку відбувається висмикування волосся з фолікул на досить великій області тіла, на відміну від попереднього методу. Дана процедура також супроводжується незначним больовим дискомфортом. Також необхідно з акуратністю наносити гарячий віск, щоб не зробити опіку на шкірі.

Цукрова епіляція або шугарінг

Дана процедура чим то схожа на воскову епіляцію, той же принцип — карамелізірований цукор накладається на необхідні ділянки шкіри і потім в протилежному напрямку щодо росту волосся, за допомогою папірці, яка накладається зверху різким рухом знімають. Відміну від воскової епіляції — залишки цукру легше змиваються водою, ніж віск.

Видалення волосся за допомогою спеціальних депіляційним кремів

Крему, які призначені для депіляції мають у складі тіогліколевую кислоту змішану з гідроксидом натрію і кальцію. Завдяки цьому, при нанесенні на шкіру, волоски на протязі певного часу від 3 хвилин до 15 хвилин як ніби розчиняються і легко змиваються водою. Даний метод може викликати алергічну реакцію у тих людей, у кого досить чутлива шкіра. Тому перед застосуванням краще спробувати на маленькій ділянці шкіри, а тільки потім вже наносити на більшу ділянку.

Електроепіляція

Електроепіляціяце метод видалення волосся за допомогою голка, яка вставляється в волосяний фолікул, і по якій проводиться електричний струм. Але у даної методики є негативні фактори: необхідно таким чином обробляти кожен волосок, метод вимагає повторні процедури на строк від 12-18 місяців, видаляються тільки ті волоски, які ми бачимо, але існують ще ті, які знаходяться у фазі спокою чи сну. Також цей метод супроводжується болем, можуть виникнути келоїдні рубці, можна занести інфекцію, може виникнути гіпо-або гіперпігментація.

Лазерна епіляція

Принцип даної методики видалення небажаного волосся полягає в тому, що лазерні епіляториізлучают світло на різних довжинах хвиль, енергія випромінюється лазером впливає на меланін, який міститься у волоссі і нагріває волосся і фолікул. Таким чином волоски руйнуються. Лазерна епіляція є одним з довгострокових методів видалення волосся на відміну від всіх інших методик.

Фотоепіляція

Фотоепіляція заснована на технології IPL (інтенсивний імпульсний світло). Плюси даної процедури: безболісність, довгостроковий період без волосся (точно також як і лазерна епіляція), охоплює великі ділянки шкіри тіла.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.