Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Гемосорбція — сучасне очищення крові

Гемосорбція є процедурою, яка передбачає пропускання крові в спеціалізованому пристрої крізь штучний фільтр, який складається з синтетичних матеріалів (наприклад, активованого вугілля), легко вбирає і обложників на себе «важкі» частинки токсинів. Представлена процедура передбачає повернення пацієнтові очищеної крові, коли токсини, які спровокували патологічний процес, залишаться в сорбційної коробці. Фахівці «Столичної клініки» в Києві розташовують найсучаснішим обладнанням для гемосорбції і готові надати всі необхідні послуги по її проведенню!

Додатково пацієнтові може бути запропоновано пройти гірудотерапію , плазмаферез і озонотерапію , якщо дані процедури знадобляться для оздоровлення організму.

У чому полягає метод гемосорбції?

Гемосорбція в Києві є процедурою, яку характеризує простота контуру і практично повна відсутність небезпечних наслідків. Головним діючим елементом контуру вважається гемосорбенти. Це вуглецевий гранульований матеріал, який пройшов процеси активації, депірогенізаціі, демінералізації, іонної балансування, гідромеханічної обробки, а також стерилізації. Він використовується для усунення значного спектру речовин середньої та низької молекулярної маси, бактеріальної грамнегативної флори і, звичайно ж, її ендотоксинів з хворої крові. Гемосорбція формує необхідні умови для поліпшення трофіки тканин і васкуляризації, посилення репаративних і обмінних процесів в хворих органах, а також збільшує чутливість клітин до впливу лікарських засобів.

Слід зауважити, що вже після першої процедури у пацієнта спостерігається суттєве зменшення концентрації патологічних речовин. Проте вже через кілька годин концентрація знову збільшується і наближається до початкової. Це пояснюється тим, що речовини, розчинені в клітинної і тканинної рідини, активно надходять в судинне русло. Усунути їх допоможуть лише подальші еферентні процедури, що в кінцевому підсумку призведе до тривалої ремісії або одужання. Таким чином, з метою досягнення максимально стійкого позитивного ефекту потрібно виконати не менше трьох процедур.

Показання та протипоказання для виконання гемосорбції

На сьогоднішній день головними показаннями для здійснення гемосорбції вважаються:

 • депресивні і маніакальні стани при психічних станах і захворюваннях;
 • абстинентний синдром при токсикоманії, наркоманії, алкоголізмі;
 • гострі отруєння фосфор-і хлорорганічними сполуками, снодійними медикаментами, саліцилатами, алкалоїдами, а також важкими металами.

Що стосується основних протипоказань для гемосорбції, то сюди варто віднести:

 • порушення згортання крові;
 • будь-які різновиди кровотеч;
 • стійка гіпотонія;
 • дефіцит ОЦК;
 • порушення гемодинаміки;
 • наявність електролітних розладів;
 • серйозні порушення функції нирок і печінки;
 • серцева недостатність;

Ускладнення гемосорбції

При професійно виконаної процедурою небезпечних ускладнень не спостерігається. Негативний вплив на людський організм контакту сорбенту і крові вивчено недостатньо, проте дослідження, проведені до поточного моменту, яких побічних ефектів не визначили. Звертаючись в «Столичну клініку» в Києві, ви неодмінно можете розраховувати на кваліфіковану консультацію і допомогу досвідчених лікарів у проведенні гемосорбції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.