Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Катаральна ангіна

При катаральній ангіні відбувається поверхневе ураження мигдаликів , яке в подальшому може розвиватися в більш важку форму. На початку хвороби спостерігається гострий стан хворого, в глотці відчувається сухість, першіння, в м’язах і суглобах біль, часто виникає загальне нездужання і головні болі. Біль у горлі при ковтанні може віддавати у вухо. У пацієнтів відзначається підвищена температура тіла. Під час обстеження отоларинголог в Києві звертає увагу на стан мигдалин і лімфовузлів. Катаральна ангіна характеризується набряком та почервонінням піднебінних мигдалин, а лімфовузли — хворобливістю і збільшенням. Такий стан може протривати 1-2 діб, після чого хвороба отпутает або переходить в більш важку форму.

 

Зверніться в «Столичну клініку» для проходження діагностики та лікування. Наша ЛОР лікарня (Київ) має сучасне обладнання і хороших лікарів.

Під час виникнення катаральної ангіни зміни в аналізах крові відсутні або виражені не різко. У деяких випадках після катаральної ангіни розвивається інше інфекційне захворювання. Фолікулярна і лакунарна ангіни відрізняються більш вираженою картиною: загальною слабкістю, нездужанням, болем у горлі, головними болями. Аналізи крові показують істотні зміни, а температура тіла піднімається до 38-39 градусів.

Лікування катаральної ангіни в Києві призначається індивідуально. Доктор враховує супутні патології і чутливість організму пацієнта до певних ліків. Жарознижуючі препарати призначаються при гіпертермії, а при ознаках інтоксикації пацієнтові призначаються сульфаніламідні препарати.

Одним з найбільш важливих умов лікування катаральної ангіни на відміну від лікування лакунарній ангіни в Києві є промивання і полоскання горла. Лікар призначає антибактеріальні розчини для полоскань або трав’яні настої, які надають пом’якшувальну дію на слизову оболонку глотки. Лакуни мигдалин промиваються однопроцентним розчином йодинола.

Щоб попередити поширення інфекції важливо вчасно ізолювати хворих. У кожному індивідуальному випадку профілактичні заходи включають підвищення опірності організму за допомогою загартовування, усунення таких дратівливих факторів як дим, пил, сухість повітря. При наявності інших вогнищ інфекції необхідно їх вилікувати, а також усунути будь-які причини утруднення дихання. Наприклад, аденоїди або викривлення перегородки носа .

Пам’ятайте, що самолікування дуже небезпечно, катаральна ангіна може розвинутися в більш серйозне захворювання і викликати ускладнення, тому консультації ЛОР-лікаря в Києві повинні бути своеременнимі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.