Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Купероз

Для діагностики і терапії захворювання можна звернутися в «Столичну клініку» в місті Київ, де лікар-дерматолог надасть якісну медичну допомогу. Спеціаліст приймає за попереднім записом.

Захворювання у чоловіків і жінок поширене однаково, але до лікаря частіше поспішають звертатися жінки. При куперозі з’являється неестетичний рум’янець, стають помітні проступають капіляри, але це тільки видима частина патології.

Захворювання може викликати серйозні косметичні проблеми. Причина в порушенні постачання кров’ю шкіри обличчя, в недостатньому надходженні поживних речовин. Шкіра стає тоншою, вона висушуються, здоровий колір обличчя втрачається, шкіра блідне, що прискорює процеси старіння.

Види куперозу

Купер з, як косметичний недолік, часто проявляється спадковим шляхом. При спадковому куперозі стінки судин слабкі, реагують на різкі перепади зовнішніх температур. Як наслідок, виникають захворювання, наприклад, судинна розацеа — рожеві вугри . У таких випадках шкіра тонка, атрофована, схильна до появи невеликих мімічних зморшок. Слід дуже обережно ставитися до відвідування лазень, уникати ультрафіолетового випромінювання, що викликає приплив крові, сухість шкіри. Неодмінно потрібно слідкувати за правильним харчуванням — зменшити прийом гострої, копченої їжі, обмежити вживання алкоголю, менше палити. Захворюванню більше схильна суха, світла, тонка шкіра.

Симптоми захворювання куперозом

Найчастіше ознаки захворювання стають помітні на обличчі, на щоках, на підборідді, біля носа, рідше — на шкірі ніг. «Зірочки», утворені ураженими судинами, помітно виділяються на здоровій шкірі, надають непривабливий вигляд. Місце ураження має блідо-червоний, синювато-червоний відтінок. Своєчасне лікування, особливо на початку змін судин, дає позитивні результати, усуває дефект шкіри.

Проведення диференціальної діагностики при захворюванні засноване на головному симптомі — судинних «зірочках». Діагностику проводять з розацеа (рожеві вугри) і ринофима (бугристий ніс, частіше виявляється у чоловіків). При цих захворюваннях, при патологічних станах, при хронічних захворюваннях печінки, червоний вовчак, променевих ураженнях шкіри, серцевої недостатності також страждають стінки кровоносних судин і проявляються судинні «зірочки».

Лікування куперозу в «Столичної клініці»

Застосування препаратів і процедур у «Столичної клініці» в Києві покликане зміцнити судини, підвищити їх тонус, комплекс заходів виробляє симптоматичний ефект, зменшує прояви захворювання, але не усуває повністю.

Повністю видалити симптоми вдається при сучасних методах лікування, коли капіляр повністю руйнується, а кров’яний потік перенаправляється за здоровим капілярах.

Електрокоагуляція — на розширений посудину, за допомогою тонкої голки, впливають електричним імпульсом. При лікуванні лазеротерапією враховують тип, вираженість захворювання, перед призначенням лікування необхідний тест чутливості шкіри. Зазвичай цю методику вибирають при сильному ураженні судин шкіри, при слабких проявах віддається перевага озонотерапії. Лікування озонотерапією проводять через мікроголки, вводячи в посудину киснево-озонову суміш. Метод ефективний і безпечний, але перед лікуванням необхідно позбутися від вугрів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.