Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя — це важливий розділ естетичної медицини. І є найефективнішим з сучасних способів видалення небажаного волосся. Він дозволяє всього за кілька процедур позбутися назавжди від зайвого волосся на тілі.
Перед лазерною епіляцією лікарі «Столичної клініці» обговорять з вами всі умови проведення, схильність до алергії. Поради кваліфікованого фахівця зроблять процедури максимально безпечною і максимально ефективною.

Показання до епіляції

Видалення волосся в області скронь

Волосся на жіночому обличчі можна розділити на два види:
пушкове — легкі, майже непомітні і слабо забарвлені, тому як містять мало кератину і меланіну;
термінальні — жорсткі, дуже товсті волосся, в нормі повинні рости у жінок тільки на голові, в області пахв і на лобку.
Але іноді спостерігається надлишковий ріст на тілі жінок за чоловічим типом — гірсутизм. При цьому термінальні волосся в надлишку з’являються на підборідді і грудях, на спині і животі у верхній частині, але найбільш складне видалення небажаного волосся на руках .

Але зростання термінальних волосся у жінок на руках і ногах, в нижній частині живота і спини, близько сосків, медики вважають нормою.
Причини гірсутизму криються в гормональному дисбалансі, у спадкових особливостях, а також є побічним ефектом при застосуванні деяких медикаментів. З усіма цим проблемами жінкам допомагає впоратися лазерна епіляція особи.

У чоловіків видалення небажаної рослинності на обличчі проводиться не тільки з естетичних міркувань, а скоріше, за медичними показаннями. У багатьох чоловіків з чутливою шкірою після гоління з’являється хворобливе роздратування шкіри, врослі волоски і висип. Лазерна епіляція особи позбавить від щоденного користування бритвою. Також видалення волосся лазером допоможе чоловікам при таких проблемах, як надлишок волосся на шиї, лобі, носі або вушних раковинах.

Перед процедурою

Метод лазерної епіляції заснований на принципі селективного фототермоліза. Колірний пігмент волоса — меланін — поглинає світлову енергію лазера, волосся миттєво нагрівається і під впливом тепла волосяна цибулина руйнується назавжди.

Тому, щоб процедура пройшла найбільш результативно, за три тижні до лазерної епіляції не варто загоряти. Напередодні постарайтеся не користуватися косметичними засобами.
Лазерна епіляція обличчя

Тривалість процедури залежить від розміру зони епіляції, так видалення вусиків над верхньою губою займає від двох до десяти хвилин.
Протипоказання для проведення лазерної епіляції є всі дерматологічні та інфекційні захворювання шкіри, цукровий діабет, вагітність і період лактації.

Після процедури

Після лазерної епіляції обличчя рекомендується не відвідувати солярій, менше бувати на сонечку і при виході на вулицю наносити сонцезахисний крем.
Результат обробки волосся лазером помітний відразу, остаточний ефект ви зможете оцінити через тиждень, коли волосяні цибулини будуть повністю зруйновані.
Під час процедури промінь лазера знищує лише волосяні фолікули в стадії росту, тобто 25% всіх волосся, а тому через півтора-два місяці знадобиться ще один сеанс лазерної епіляції. Повне позбавлення від волосся зажадає проходження курсу від 4 до 8 сеансів.
Лікарі «Столичної клініки» м. Київ допоможуть, в залежності від типу шкіри і будови волосся, підібрати оптимальну кількість сеансів. І проведуть цю процедуру з максимальним комфортом для кожного, хто хоче мати гладку і ніжну шкіру. Для проведення лазерної епіляції особи необхідно попередньо записатися на прийом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.