Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лазерна епіляція живота

Лазерне видалення волосся з живота

Лазерна епіляція живота є медичною процедурою, в результаті якої волосяні фолікули руйнуються лазером, що запобігає їх подальше зростання. При проведенні лазерної епіляції шкіра не травмується, що допомагає уникнути фолікуліту і врослого волосся.
«Столична клініка» Києва для видалення волосся на животі використовує сучасне обладнання. Процедури лазерної епіляції проводяться кваліфікованими фахівцями, які з урахуванням кольору і жорсткості волосся, фототипу шкіри призначать різну кількість сеансів.

Показання для процедури

Курс лазерної епіляції рекомендований жінкам, у яких волосся росте за чоловічим типом — зазвичай смужка з пігментованих жорстких волосся від пупка до лобка. Видаляти з живота волосся лазером можна навіть жінкам з чутливою шкірою.

У жінок збільшення росту волосся на животі пов’язано з гормональними змінами, наприклад, може спостерігатися під час вагітності чи клімаксу. Також ця проблема обумовлена генетичними особливостями.

Елос

Але раптове посилення росту волосся на животі у жінок повинно бути приводом для звернення до ендокринолога. Ці зміни можуть бути симптомами патологій яєчників, наднирників, порушень функцій щитовидної залози.
Лазерна епіляція живота підходить і для чоловіків, які хочуть позбутися небажаного волосся, а також для тих, чиї професії вимагають гладкої шкіри — це спортсмени, танцюристи, актори і багато інших.

Позитивні сторони лазерної епіляції живота

Лазерна епіляція живота займає досить небагато часу — приблизно 20 хвилин, а результат вже через короткий час. Через 6-8 тижнів процедуру доведеться повторити, щоб видалити інші волосяні цибулини. Якщо вам будуть проводити ще і видалення волосся з білої лінії живота , то час може трохи збільшиться.

З кожною процедурою кількість волосся буде зменшуватися, вони стануть тоншими і непомітніше. Повне видалення волосся станеться за 4 сеансу, можливо, курс доведеться продовжити — це залежить від особливостей будови волосся і шкіри.
Просто — процедура проходить безболісно, навіть на чутливій шкірі живота, тому як використовуються лазерні установки з охолодженням, анестезуючий гель наноситься до процедури, після фахівець завдасть на шкіру крем, що відновлює.
лазерная эпиляция живота

Красиво — лазерна епіляція живота позбавляє від небажаного волосся, дозволяючи носити відкриті купальники, короткі топи, одяг із заниженою талією.

Процес епіляції

Через волосяні стрижні промінь лазера проникають у волосяні фолікули, викликаючи їх руйнування. Відросло волоски відпадають, не одержуючи харчування з фолікула. Лазер впливає лише на волосся в фазі активного зростання, це приблизно 25% всіх волосяних фолікул, тому буде потрібно кілька сеансів.
Під час проведення процедури клієнт надягає окуляри для захисту очей, зручно розташовується на кушетці, щоб максимально розслабитися. Обробка шкіри проходить безконтактно — лікар лише підносить маніпули до зони епіляції. У момент спалаху лазера ви відчуваєте тепло і легке поколювання шкіри.

Найбільш ефективна лазерна епіляція для світлошкірих людей з темним волоссям. Руді, світле і сиве волосся погано піддаються впливу променя лазера.


Рекомендації фахівців

Лазерна епіляція живота протипоказана пацієнтам з гіпертонією, цукровим діабетом, ішемічною хворобою серця, онкологічними захворюваннями.

Готовність шкіри до епіляції може визначити тільки лікар. Доведеться почекати з епіляцією і майбутнім матусям, а також тим, хто ще годує малюка грудьми.
Перед початком процедур по лазерної епіляції живота і після них не слід загоряти протягом двох тижнів. Між сеансами відросло волоски рекомендується збривати або зрізати, але не висмикувати і не видаляти воском.
У «Столичної клініці» Києва делікатне питання видалення небажаного волосся пройде з максимальним комфортом. Записатися до фахівця можна за телефоном. Лікар призначить курс лазерної епіляції живота.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.