Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лазеротерапія

Лазерна терапія є одним з фізіотерапевтичних методів лікування, який може застосовуватися в різних областях медицини і приносить відчутні плоди в області оздоровлення організму. Лікування обумовлено сприятливим впливом лазера на тканини організму.

У «Столичної клініці» в Києві можна записатися на курс лазерної терапії, а також на плазмаферез і озонотерапію .

Найчастіше лазерна терапія в Києві охоплює наступні області медичної практики:

 • Гінекологія. Терапія буде продуктивна при ерозії шийки матки, безплідді, ендометриті та сальпингите, бартолініті і кольпіті, у разі порушень менструального циклу у будь-якому віці.
 • Урологія. Терапія буде ефективна у випадку наступних захворювань: цистит, уретрит, простатит, епідімоорхіт, пієлонефрит, еректильна дисфункція.
 • Дерматологія. У разі проблем з вашою шкірою лазерна терапія допоможе швидко і безболісно від них позбавитися (бородавки, акне, ерозії, фурункульоз).
 • Неврологія. Присутність головні болів, мігрені, невритів і неврастенії значно ускладнює нормальний хід нашого життя. На допомогу прийде саме лазеротерапія.
 • Оториноларингологія. Лікуванню піддаються захворювання наступного типу: отит, тонзиліт, хронічний фарингіт і гайморит, гострий риніт.
 • Офтальмологія. Захворювання очей можуть бути усунені за допомогою лазерної терапії.
 • Офтальмологія: глаукома, тромбоз судин сітківки, неврит зорового нерва і т.д.
 • Кардіологія: ішемічна хвороба або стенокардія, аритмія.
 • Пульмонологія.
 • Хірургія.
 • Гастроентерологія.

Протипоказань для лікування цим методом існує небагато. До них можна віднести важкі захворювання серця, цукровий діабет та злоякісні новоутворення. У чому причина такої популярності даного методу?

Лазеротерапія володіє значним спектром застосування і володіє наступними ефектами лікування:

 1. Поліпшене кровообіг в органах і тканинах тіла;
 2. Стимулювання клітинного імунітету;
 3. Гальмування запального процесу;
 4. Зникнення болю;
 5. Більш швидке загоєння будь-яких ран та опіків;
 6. Значне скорочення строків лікування пацієнта.

Саме ці результати дозволяють лікарям «Столичної клініки» широко використовувати дану терапію і ефективно лікувати пацієнтів.

При наявності гострого захворювання лазерна терапія може повністю його усунути, у разі хронічного характеру захворювання — буде тривала ремісія. Кількість сеансів складається індивідуально лікуючим лікарем. Як правило, вистачає 5-15 сеансів. Ефект же буде істотно помітний вже в перший день після сеансу. Лазерна терапія не просто дає хороші результати, але і відмінно переноситься пацієнтами, не викликаючи яких-небудь алергічних захворювань.

Використання лазеротерапії в гінекології

Статистика говорить про те, що 60% всіх жінок мають певні захворювання в області гінекології. Головним достоїнством лазерної терапії можна назвати її немедикаментозних. Завдяки цьому людина вживає всередину менше ліків, що знижує їх вплив на печінку. Лазеротерапія допомагає зменшити терміни лікування, і результати помітні з першого сеансу.

У «Столичної клініці» в Києві використовує два варіанти лазеротерапії в області гінекології — це лікування через черевну стінку або ж через склепіння піхви.

Доктор підбере вам більш комфортний і ефективний спосіб лікування, щоб отримати необхідний результат. Накопичений за роки роботи досвід дозволяє говорити про ефективність застосування даного методу в корекції роботи органів та лікуванні організму.

Запишіться на лазерну терапію в «Столичну клініку» м. Київ. Прийом проводиться за попереднім записом за контактними телефонами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.