Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Лікування целюліту

Лікування целюліту — це комплекс процедур, спрямованих на боротьбу з застійними явищами, які призводять до дистрофії жирової тканини. Целюліт не тільки косметологічна проблема, він загрожує перерости в серйозне захворювання «гіноідное ліподистрофія».

У Києві лікуванням і профілактикою целюліту протягом багатьох років успішно займаються лікарі «Столичної клініки». Прийом ведеться за попереднім записом.

Практично 95% жінок стикаються з проблемою целюліту. Справитися з цією проблемою тільки за допомогою домашніх засобів і спеціальних кремів неможливо. Необхідне втручання фахівця.

Види целюліту

Фахівці виділяють кілька етапів розвитку захворювання:

«М’який» целюліт — перша стадія, коли між клітинами жирової тканини відбувається застій інтерстиціальній рідині.

Вм’ятини на шкірі — на другій стадії в жировій тканині відбувається потовщення і затвердіння волокон колагену, на капілярному рівні утруднюється мікроциркуляція лімфи і крові. Шкіра втрачає еластичність і при натиску на ній залишаються вм’ятини.

«Жорсткий», запущений целюліт — на третій стадії з’являється ефект «апельсинової кірки», починається фіброз тканин, формуються мікроузли.

Четверта стадія — зростання вузликів і інших патологічних змін шкіри прогресує, при їх пальпації з’являється біль.

Причини появи

Причиною виникнення целюліту є сукупність різних факторів:

гормональні порушення — такі захворювання як дисфункція яєчників, наднирників, знижена функція щитовидної залози можуть спровокувати появу целюліту;

неправильне харчування — зловживання калорійною їжею, незбалансовані дієти, голодування призводять не до схуднення, а до відкладення жиру;

шкідливі звички — нікотин порушує кровообіг, уповільнює обмін речовин, алкоголь затримує рідину в організмі;

гіподинамія — для профілактики целюліту корисно плавати, займатися йогою, відвідувати тренажерний зал і здійснювати піші прогулянки.

Курс процедур

Лікування целюліту — це комплекс процедур, який включає в себе сучасні методи, а також дотримання дієти і помірні фізичні навантаження.

Основні апаратні методики, які використовують для лікування різних стадій целюліту:

Міостимуляція — вплив електричними імпульсами на м’язи. Дає ефект фізичного навантаження. Допомагає на початковій стадії целюліту.

Пресотерапія (пневмомасаж) — хвилеподібний масаж створюється при поступовому нагнітанні повітря в спеціальному костюмі. Підсилює лимфоток, одна процедура заміняє 30 сеансів ручного масажу.

Мезотерапія — введення під шкіру активних антицелюлітних речовин, які розм’якшують жирові прошарки і підсилюють обмін речовин.

Озонотерапія — за допомогою ін’єкцій під шкіру вводиться озон, завдяки чому поліпшується кровообіг, і жири швидше розщеплюються.

Вакуумно-роликовий масаж — проблемні ділянки вакуумом втягуються в насадку апарату, і між роликами розминається підшкірно-жирова клітковина.

Ультразвукова кавітація — вплив на жирову тканину низькочастотним ультразвуком для пошкодження мембран жирових клітин.

Фонофорез — введення за допомогою ультразвуку під шкіру лікарських засобів, щоб прискорити обмінні процеси, поліпшить струм лімфи і крові.

Апаратний лімфодренажний масаж — процедура виведення шлаків з організму і поліпшення обмінних процесів. Зменшує об’єми тіла, знімає набряки.

На консультації у «Столичної клініки» можна уточнити всі методики лікування целюліту, обговорити протипоказання кожної з процедур та вибрати найбільш доцільну з урахуванням індивідуальних особливостей. Прийом проводиться за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.