Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Маммолог

Мамолог — лікар займається лікуванням і діагностикою захворювань молочної залози.

В Столичної клініці ведуть прийом досвідчені мамологи, здатні розібратися навіть в самій важкій ситуації, запишіться на консультацію до лікаря!

Лікарі даної спеціалізації проводять діагностику, лікування і профілактику будь-яких захворювань, пов’язаних з молочними залозами. Мамологія є розділом медичної науки, який вивчає проблеми розвитку захворювань молочних залоз у жінок.

Багато жінок після 30 років страждають таким захворюванням, як мастопатія. На тлі мастопатії дуже часто розвиваються передракові стадії захворювань молочних залоз. Ви можете визначити мастопатію так — найчастіше вона виявляється місцевим або вогнищевим ущільненням молочних залоз, спостерігаються болі в грудях і виділення з сосків жовтого або зеленого кольору. Варто зауважити, що больові відчуття не завжди супроводжують дане захворювання, особливо в момент переходу захворювання зі стадії мастопатії на передракову стадію.

Тільки лікар-мамолог здатний провести комплексне обстеження пацієнта, але при перших симптомах ви можете піти на прийом для обстеження до онколога або гінеколога. Мамолог ж зможе встановити точний діагноз і призначити необхідне лікування в даній ситуації. Повне обстеження у мамолога складається з декількох етапів: УЗД молочних залоз жінки, мамографія і дослідження (цитологічне і гістологічне, і пр). Важливість тієї чи іншої процедури буде визначена лікуючим лікарем після того, як буде проведена попередня консультація і огляд молочних залоз.

Причини захворювання на рак молочної залози:

 •     Часті аборти або аборти в молодому віці у дівчат;
 •     Небажання жінки годувати свою дитину грудьми без серйозних на те причин (медичних заборон);
 •     Ранній початок статевого дозрівання (у віці до 11 років) і пізній клімакс (після 55 років);
 •     Захворювання в області гінекології різного характеру;
 •     Проблеми з гормональним фоном (надмірна вага, постійний прийом протизаплідних препаратів, порушення роботи ендокринної системи організму);
 •     Серйозні стреси в житті, які були перенесені менше ніж за один рік до появи захворювання;
 •     Подібні захворювання у ваших близьких по материнській лінії: мами, бабусі, тітки.

Рекомендації мамолога. Що робить негативний вплив на ващі груди:

Будь який запальний процес в статевих органах жінки збиває вироблення гормонів яєчниками. Молочна залоза відразу починає реагувати на такий стрибок, виробляються вузли, груди починають набухати і хворіти перед менструацією. У цьому випадку лікар мамолог поставить діагноз «мастопатія». Інфекції, що передаються статевим шляхом, теж будуть підштовхувати молочні залози до небезпечних змін та появи шкідливих інфекцій. Спочатку здається, що такі інфекції довгий час сплять і не завдають будь-якої шкоди вашому організму, але це простий самообман. Тому, варто відвідувати доктора вчасно і здавати аналізи, які здаються непотрібними. Виконуйте і «чергові» рекомендації, це допомагає зберегти свій організм здоровим.

Аборти теж дуже небезпечні для грудей. Як тільки організм жінки запліднюється, він починає відразу гормонально перебудовуватися, щоб підготуватися до пологів і, зокрема, підготувати груди до годування дитини. Відразу після аборту організм повинен швидко повернутися в початковий стан, так би мовити «довагітне». Це здатний зробити не кожен організм за короткий термін. Деякі гормони стають на стадію пухлинного росту, через що з’являються маленькі чи великі доброякісні вузлики в молочних залозах.

Мамологи вже неодноразово довели, що жінка більше схильна до ризику захворювання раком молочної залози, якщо вона вперше завагітніла тільки після свого тридцятирічного ювілею. На жаль, екологія в наш час дуже погана, це жахливо позначається на здоров’я кожної людини, особливо жінки. Такий вплив негативно позначається і на грудях жінок, клітини перестають чинити опір гормональних змін під час вагітності.

Проводилися дослідження, які виявляли негативний вплив контрацептивів на молочні залози. Дослідження дали негативний результат. При цьому мамологи, грунтуючись на своїй практиці, не рекомендують використовувати даний вид захисту довгий час. Якщо жінка вживала контрацептиви протягом 4 років до першої вагітності, тоді організм сильно схильний до захворювань молочних залоз. Якщо ви теж зловживаєте оральними контрацептивами, то варто знайти більш безпечні методи захисту.

Наслідки травми жіночих грудей можна порівняти по вазі з ударом в пах у чоловіків. На місці синяка іноді з’являється кіста — це порожнина, яка заповнена рідиною. У що може вирости ця кіста в майбутньому, нікому не відомо. Мамологи впевнені, що будь-яка радіація у віці до 30 років може негативно позначитися на організмі і спровокувати появу раку молочних залоз. Що тоді робити з рентгенівським обстеженням, яке потрібно проводити щороку? Доза, що отримується нами в рентгенівських кабінетах, є цілком безпечною. При цьому лікар повинен кожен раз вказувати дозу опромінення в карті клієнта, щоб інші лікарі не перевищили максимально допустимий поріг.

Шкіра в області декольте дуже тонка, ніжна і чутлива, тому варто засмагати в ранковий або вечірній час. Якщо ви збираєтеся приймати сонячні ванни днем, то обов’язково прийміть додаткові заходи безпеки у вигляді сонцезахисного крему. Хочете спотворити власні груди за кілька тижнів? Тоді терміново «скиньте» десять кілограм і потім швидко наберіть свою вагу назад. Це зробить ващі груди не тільки потворні, але й зашкодить їх здоров’ю.

Якщо Вами були помічені дивні симптоми в області грудей: напруга, хворобливі відчуття, ущільнення або виділення, то рекомендується, не відкладаючи, відвідати доктора. Лікарі мамологи зможуть не тільки виявити захворювання на ранніх стадіях, а й допоможуть визначити вірне лікування для одужання. Рання діагностика допомагає уникнути небезпечних наслідків і запобігти ускладнення, які бувають в запущених випадках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.