Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Мононуклеоз у дітей

Інфекційний мононуклеоз у дітей — захворювання інфекційного характеру, яке викликається вірусом Епштейна-Барра. Для нього характерна лихоманка, збільшення лімфатичних вузлів і підвищенням температури. Захворювання широко поширюється серед дітей та підлітків.

«Столична клініка» пропонує послуги лікаря педіатра, який призначить необхідну діагностику та лікування. Прийом лікаря ведеться за попереднім записом.

Дуже часто хворіють діти на інфекційний мононуклеоз, в основному вік яких припадає на 4 — 15 років. У цьому віці хвороба протікає у вигляді звичайної лихоманки, що є легкою формою мононуклеозу. Спостерігається легка втома, хвороба проходить порівняно швидко. У віці 17 — 19 років хвороба протікає більш тривало і важче, приймаючи характерні симптоми. Сезонність слабко виражена, хворіють діти у будь-який період року.

Форми мононуклеозу у дітей

Стерта форма — зазвичай всі симптоми проходять швидко і не помітно і всі відповідні ознаки хвороби відсутні. Виділяють легку, важку і середню важкості форми мононуклеозу. Зазвичай легка форма проходить не важко — не висока температура, загальний стан організму загалом нормальне, може з’явиться невелика пітливість і слабкість. Зазвичай проходить хвороба протягом двох тижнів.

При середній тяжкості хвороби температура підвищується до 38 градусів, виникає головний біль , загальне нездужання і відсутність апетиту. При ковтанні біль у горлі. Весь період хвороби триває до 4-х тижнів.

При важкій формі настає висока лихоманка, інтоксикація супроводжується блювотою, млявістю. Відсутній здорове дихання, значно збільшуються лімфатичні вузли, відбувається гепатоспленомегалія. Повний інкубаційний період триває протягом п’яти тижнів.

Основні симптоми мононуклеозу у дітей

Спостерігається слабкість, головний біль, підвищена температура, потовиділення, при ковтанні біль у горлі, набряк миндали і порожнини рота, збільшення печінки, тривала лихоманка і поганий стан організму, зміна крові.

Диференціальна діагностика показує велику схожість із звичайним ГРВІ , атиповим мононуклеозом у дітей або ж ангіною, але все ж є відчутні відмінності.

Лікування дитячого мононуклеозу в «Столичної клініці»

Необхідний постільний режим і певна дієта, яку приписує лікар педіатр. У разі тяжкої форми хвороби використовую препарати рекомбінантного інтерферону. При високій температурі застосовують жарознижуючі препарати, що сприяють знищити інфекцію і привести до одужання організму.

Пройти повне обстеження і лікування мононуклеозу будь-якої форми можна в «Столичної Клініці». Всі необхідні обстеження та аналізи можна пройти під керівництвом досвідчених лікарів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.