Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Педіатрія

Педіатр — це фахівець, який спостерігає за здоров’ям дитини аж до його дорослішання. В більшості випадків цей лікар контролює малюка з самого народження, відповідно, це надає йому можливість оцінювати його фізичний стан з урахуванням минулих спостережень, інформації щодо наявності ймовірних спадкових захворювань. При необхідності саме він може направити дитину до лікарів «вузької» спеціалізації для надання допомоги в певній сфері.

У медичному центрі «Столична клініка» Ви отримаєте кваліфіковану консультацію педіатра в Києві за будь-яких питань, що стосуються дитячого здоров’я.


Слід зауважити, що до педіатра обов’язково пред’являються надмірно високі вимоги, оскільки здоров’я малюка вважається більш крихким, ніж здоров’я дорослого, відповідно, спостерігати за ним повинен лише висококласний фахівець. Для будь-якої сім’ї візит до педіатра повинен увійти в традицію, адже профілактика деяких дитячих хвороб можлива лише при уважному і регулярному спостереженні за здоров’ям. Якщо приділяти цьому велике значення, то можна уникнути величезної кількості дитячих недуг і посприяти тому, щоб малюк виріс здоровим і міцним.

Особливості діагностування та лікування дитячих захворювань

Хворий малюк — це неодмінно тривога і головний біль для його батьків, дідусів і бабусь. Природно, для тривоги є всі підстави — збільшується частота хвороб у дітей, які раніше вважалися захворюваннями дорослих: проблеми з серцево-судинною системою, виразкова хвороба, ендокринні хвороби, злоякісні новоутворення, неврологічні розлади і діабет. Останнім часом вони все частіше вражають малюків.

Головним завданням педіатра є запобігання виникнення і зведення до мінімуму наслідків дитячих захворювань, допомога в прищепленні дитині правильних навичок і харчових пристрастей! Основне почуття, яке повинно з’являтися при спілкуванні педіатра і батьків — це взаємна повага і довіра. Педіатрія є напрям медицини, необхідний людині з самого моменту народження.

Слід звернути увагу на той факт, що дітей на першому році життя фахівець в області педіатрії зобов’язаний оглядати кожен місяць, щоб в разі чого виявити і скоригувати проблеми у розвитку, а також здійснити необхідну імунізацію, оскільки саме перший рік дитячого життя в майбутньому буде визначати рівень людського здоров’я.

Надалі дитині може знадобитися такий фахівець, як дитячий лікар-гастроентеролог, оскільки будь-яка вікова ступінь малюка характеризується власними особливостями розвитку травної системи, зокрема, шлунково-кишкового тракту. Нерегулярне і «миттєве» харчування, антибіотики, консерванти та барвники, які додаються в продукти — все це негативно впливає на здоров’я системи травлення Вашого малюка, в результаті чого може знадобитися лікування, яке Вам ефективно і швидко надасть педіатр медичного центру «Столична клініка».

Через певний проміжок часу, коли дитина піде в школу, існує ймовірність того, що у нього стануть спостерігатися проблеми із зором, що провокує значну головний біль, низьку активність, загальну стомлюваність і слабку успішність. Щоб не допустити такого, педіатр може направляти дитину на обстеження в окуліста або пройти ультразвукове дослідження в Києві.

Актуальною і серйозною проблемою сьогоднішнього часу вважаються всілякі алергії, яким малюки схильні набагато більше, ніж дорослі. З метою запобігання неприємних відчуттів, а часом і значних проблем зі здоров’ям, необхідно здійснювати алергічні тести, дихальні проби, які, об’єднуючись з іншими методами, допоможуть визначити дійсні причини хвороб і визначити правильне лікування.

«Столична клініка». Кваліфіковані послуги в області педіатрії

Педіатри медичного центру «Столична клініка» використовують всіляку необхідну техніку, що дозволяє навіть поза клінікою здійснювати потрібні обстеження: починаючи з аналізів крові і завершуючи УЗД. Наші фахівці завжди знайдуть час на те, щоб оглянути малюка і провести бесіду з його батьками. Крім того, у кожного відвідувача клініки є можливість запланувати виклик лікаря-педіатра або «вузького» фахівця додому. До останніх відносяться: імунолог, гастроентеролог, невролог, ЛОР-лікар, уролог та інші. Зверніть увагу на таку пропозицію, як консультація психолога. Сьогоднішня дитяча медицина також має всі засоби для лікування і підтримки дитячого здоров’я. Однак не забувайте про те, що регулярний контроль стану Вашої дитини допоможе і йому, і Вам не стикатися зі значними проблемами і матеріальними витратами.

Педіатри в нашій клініці несуть повну відповідальність не просто за здоров’я дитини протягом усього вікового періоду спостережень, а й відповідають за здійснення будь-яких профілактичних заходів по відношенню до зростаючого покоління. Таким чином, виконується неодноразовий виїзд педіатра по необхідності виконання педіатричних (медичних) маніпуляцій або за бажанням батьків. Відповідно, послуга за викликом лікаря додому проводиться, як за вимогами мам і тат, так і з виконання встановлених органами охорони здоров’я заходів профілактики небезпечних захворювань у конкретні вікові періоди дитини.

Не забувайте про те, що здоров’я дитини контролювати повинен педіатр, оскільки зростаючий організм може розвинутися в здорової та повноцінної дорослої людини лише за умови, як достатності всіляких умов повноцінного розвитку, так і повного здоров’я. І це не просто догляд та їжа, а й емоційна обстановка, а також відсутність серйозних хвороб на ранніх етапах життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.