Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Поліп шийки матки

Термін поліп шийки матки відноситься до захворювання жіночої статевої сфери, характеризується надмірним розростанням слизової в каналі шийки матки або внутрішньої оболонки матки з утворенням декількох або одного поліпа (наросту).

Щоб отримати якісну та своєчасну допомогу в разі появи поліпа слід записатися до досвідченому гінеколога в Києві. Фахівці «Столичної клініки» за допомогою сучасного обладнання допоможуть перемогти захворювання.

Також в клініці піддається лікуванню гіперпролактинемія , полікістоз яєчників , інфекційні та інші захворювання з області гінекології.

Що потрібно знати про поліпах шийки матки

Причина виникнення поліпів шийки матки ще не зовсім зрозуміла. Найчастіше поліпи зустрічаються у жінок, вік яких перевищує двадцять років і у тих, які були кілька разів вагітні. Також зазначено, що поліпи шийки матки здатні з’явитися в результаті перенесеного хронічного запалення, інфекції, гормональних порушень, і нерідко вони є сусідами з розширеними судинами в цервікальному каналі.

В основному дане захворювання виявляється лікарем гінекологом в ході регулярного профілактичного огляду. Часто виявляється одиночний поліп, істотно рідше — група з декількох поліпів одного типу. Поліпи шийки матки — передракові захворювання, тобто на їх фоні збільшується частота розвитку онкології шийки матки. І, незважаючи на те, що майже всі поліпи є доброякісними утвореннями, виділити з їх числа дійсно небезпечне освіта може тільки фахівець. Тож огляд і обстеження у лікаря гінеколога «Столичної клініки» рекомендовано при першому ж прояві симптомів поліпів.

Симптоми захворювання

Найбільш поширеним симптомом, якому в першу чергу надають значення жінки — це кровотеча:

 • після статевого акту;
 • в ході менструації;
 • після менопаузи;
 • після спринцювання.
 • найчастіше кров червона і в ній помітні згустки.

Поліпи шийки матки здатні легко інфікуватися і запалюватися. У цьому випадку їм супроводжують слизові виділення жовтуватого кольору. Але все ж найчастіше дане захворювання протікає безсимптомно.

Лікування поліпа шийки матки

У Києві лікування поліпів проходить по найбільш поширеною методикою, яка полягає у видаленні таких вже в процесі профілактичного огляду гінекологом. Не видаляються при цьому поліпи, які мають незвичайний, навіть дивний зовнішній вигляд або кровоточать. Такі поліпи вимагають більш серйозного дослідження. Технічно процес видалення поліпів включає скручування ніжки і електрокаутірованіе (часто — інструментальне відсікання) підстави. Далі для профілактики кровотечі проводиться хімічне або електричне коагулювання, так зване припікання.

При повторному утворенні поліпів шийки матки в обов’язковому порядку проводиться вишкрібання поверхні цервікального каналу. Як правило, дану процедуру гінекологи рекомендують проводити через тиждень після першого видалення поліпів. Перш за все, це відбувається тому, що інфікування поліпів сприяє розвитку інфекції всередині матки і подальших ускладнень. А додаткове діагностичне вишкрібання знижує частоту рецидивів на десять-двадцять відсотків. При виявленні поліпів шийки матки у вагітних жінок лікування починається лише після пологів, так як навіть великі поліпи не заважають вирішенню від пологів, а хірургічне втручання може негативно вплинути на розвиток плода.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.