Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Посттравматичний отит

Посттравматичний отит Посттравматичний отит — це вид хвороби, який може стати наслідком отриманої травми або удару вуха. ЛОР-лікар зможе допомогти від страждань, і вилікувати хворобу.

У Столичної Клініці працюють кваліфіковані фахівці — отоларингологи. Кожен хворий отримає всі необхідні послуги. Прийом здійснюється тільки за попереднім записом.

Найбільше отитом хворіють діти у віці. Що стосується посттравматичної форми, то від неї можна захиститися або попередити. До 3-річного віку, майже 80% дітей відзначилися цим захворюванням. Статистика показує, що посттравматичний отит стоїть на рівних за показниками з такими небезпечними хворобами, як ангіна , скарлатина та грип.

Види посттравматичного отиту

Цей тип хвороби має одну форму. Це внутрішній отит, коли запальні процеси проходять в лабіринті вушної раковини. Виникає як ускладнення після отриманої травми. При внутрішньому отиті гній може з’являтися через забоїв середнього вуха. Тоді інфекція потрапляє через пробитий отвір у барабанної перетинки. Посттравматичний отит може перейти в хронічну форму, якщо вчасно не звернутися до фахівця.

Ознаки хвороби

Початок посттравматичного отиту часто супроводжується шумом у вухах. Відчувається сильний біль, яка збільшується до вечора. З’являється запаморочення, нудота. Втрачається апетит. Підвищується температура. Може початися блювота. Людина скаржиться на загальну слабкість, втрачає відчуття рівноваги. Знижується якість слуху. Якщо хворобу вчасно почати лікувати, рідина, накопичена в вушної трубці, може розсмоктатися сама. В іншому випадку, буде відбуватися її накопичення в області внутрішнього вуха. Людина може позбутися слуху.

Отит розпізнати легко. Однак для цього слід звернутися за консультацією до ЛОР-лікаря. Фахівці «Столичної Клініки» займаються проблемами посттравматичного отиту. Вони можуть провести кваліфіковану діагностику хвороб, які за симптоматикою схожі з посттравматичної формою отиту.

Методи лікування посттравматичного отиту у «Столичної Клініки»

Лікуванням повинен займатися тільки кваліфікований лікар-отоларинголог. Знайти такого можна в «Столичної Клініці» міста Київ. Спеціаліст запропонує наступні варіанти лікування:

- Прогрівають процедури. Компреси допоможуть уникнути великої гнійного виділення;

- Промивні туалети слухового проходу, для видалення гною;

- Застосування судинозвужувальних крапель в ніс. Мета — зняти набряк носоглотки;

- Турунди, змочені розчинами борного спирту. Це сприяє швидкому виходу гною і швидкому загоєнню рани;

- Прокол барабанної перетинки. Проводиться, щоби не дати гною проникнути в головний мозок.

Перед тим, як почати лікуватися у «Столичної Клініці», слід пройти загальний огляд. Зараз з’явилося багато алергіків. Можливо, здача аналізів крові допоможе визначити оптимальний метод одужання.

ЛОР-лікар «Столичної Клініки» проведе повну і кваліфіковану консультацію. Допоможе визначитися з видом детального обстеження вушної раковини. Діагноз буде поставлено в найкоротші терміни. Рівень забезпеченості клініки новітнім обладнанням найвищий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.