Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Радикуліт

Радикуліт (син.: вертеброгенная радикулопатія) — це найчастіша причина звернення до лікаря невропатолога, наслідок таких захворювань як остеохондроз, сколіоз та інших. Захворювання виникає в результаті впливу на нервові корінці не сприятливими факторами. Найбільш часто, радикуліт виникає на тлі міжхребцевих гриж , остеофітів, остеохондрозу і т.д.

Пройти лікування радикуліту в Києві, можна звернувшись до невропатолога в «Столичної Клініці». Досвідчені фахівці і сучасне діагностичне та лікувальне обладнання допоможуть Вам позбутися від захворювання. Прийом проводиться за попереднім записом!

Термін «Радикуліт» щодо застарілий і далеко не завжди використовується практикуючими лікарями. Справа в тому, що закінчення «-іт» позначає запалення, фактично якого нету при захворюванні. Найбільш поширена назва патології — вертеброгенная радикулопатія (порушення в роботі нервового корінця, в слідстві негативного впливу захворювань хребта)

Причини виникнення радикуліту

Далеко не завжди, радикуліт виникає через здавлення нервових корінців, набагато частіше порушення виникає як наслідок рефлекторних реакцій. Зазвичай загострення виникає в осінньо-весняний час після переохолодження або іншого провокуючого фактора.

Різкий підйом тяжкості або травма провокують загострення, але не є причиною болів.

Діагностика вертеброгенной радикулопатії

Для діагностики порушення, невропатолог збирає скарги і проводжу повний неврологічний огляд. На підставі наявної картини, хворого відправляють на Рентген, МРТ, КТ, мієлографія, електроміографії або інші обстеження.

Підтвердити радикулопатії досить просто, якщо знайти причину болів і порушень.

Лікування радикуліту

Лікування спрямоване на відновлення нормальної провідності нервових волокон, усунення провокуючих факторів і лікування основних захворювань. Купірування больового синдрому не є показником повного лікування і може говорити лише про ремісії або впливі медичних препаратів.

У «Столичної Клініці» є цілий ряд методик, які застосовуються при різних радикулопатиях:

 • Мануальна терапія — вплив на хребці, маежпозвоночние диски та м’які тканини за допомогою ручних технік;
 • Гірудотерапія — лікування медичними п’явками, з метою зняти набряк, поліпшити місцевий кровообіг і зменшити хворобливі прояви.
 • Голкотерапія, рефлексотерапія, озонотерапія , кріотерапія і т.д.

Зверніться до лікаря невролога на консультацію в Києві для проходження діагностики та подальшого лікування вертеброгенной радикулопатії. Прийом в «Столичної Клініці» ведеться за попереднім записом за контактними телефонами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.