Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Середній отит у дітей

Середній отит — це в перший раз, або повторно, після аналогічного захворювання, поява інфекційного гострого запалення в слизовій оболонці середнього вуха.

Як правило, отитом найчастіше хворіють діти. Стандартної причиною захворювання середнім отитом є потрапляння всередину вуха, а саме в барабанну перетинку інфекції. Досить часто середній отит проявляється як ускладнення після захворювань пов’язаних з верхніми дихальними шляхами. У дорослих це грип, застуда, а у дітей скарлатина, дифтерія і кір.

Потрібно звернути вашу увагу, що отит може з’явитися після хронічного запалення глотки і носа. У немовлят отит може бути по причині попадання навколоплідних вод в середнє вухо при народженні дитини.

Лікарі київської «Столичної клініки» завжди зможуть визначити хворобу. Лікар ЛОР зробить необхідну діагностику, випише потрібне лікування. На прийом до лікаря отоларинголога необхідно заздалегідь записатися, можна і по телефону.

Види середнього отиту

Виділяють два види середнього отиту, це гнійна і катаральна форми отиту. Хоч вони і є формами одного виду захворювання, вони разюче відрізняються один від одного. Під час катарального отиту у вухо виявляється прозора рідина. При появі цієї рідини знижується слух, але почуття закладеності вуха проходить. Якщо в цей час почати лікування, то можна уникнути серйозних наслідків. Катаральний отит може плавно перейти в гнійний. Характерними ознаками цієї форми отиту є те, що слизова набрякає, вільний простір зменшується. При захворюванні отитом можливі переходи від однієї форми отиту до іншої.

Симптоми середнього отиту

Основні симптоми середнього отиту, це в першу чергу закладеність у вусі і гострий біль. Також можуть бути виділення з вуха, які володіють неприємним запахом. Можливо запалення слизової вуха, біль і свербіж, почервоніння і набряклість вуха і слухового проходу, відчуття, що заклало вухо, але при цьому слух зовсім не страждає.

Для визначення точного діагнозу, призначають диференціальну діагностику.

Лікування середнього отиту у «Столичної кініків»

Потрібно зауважити, що для кожної форми отиту потрібно застосовувати особливу лікування, враховувати окремі фізіологічні особливості пацієнта. Якщо у людини гострий середній катаральний отит, потрібно використовувати легкі теплові процедури, зосереджені в області вуха. Як приклад подібних процедур прогрівання за допомогою лампи і різні теплові компреси. Лікування гострого гнійного середнього отиту вимагає більше уваги і часу. Для лікування потрібно постійно ретельно прибирати гній з вушної порожнини, він не повинен потрапити всередину вушного отвору, це може зробити згубний вплив на здоров’я пацієнта і викликати нові, ще більш складні захворювання. Необхідно приймати антибіотики і чистити вухо спеціальним розчином. Нагадаємо, що лікування отиту народними засобами може згубно позначитися на вашому здоров’ї.

Для лікування отиту вам потрібно відвідати кваліфікованого фахівця. У «Столичної Клініці» в м. Києві вам змиє допомогти вилікуватися досвідчений лікар отоларинголог.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.