Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Спермограма

Спермограма являє собою метод лабораторної діагностики, в результаті якого отримують детальний опис загальних властивостей відібраного еякулята. У ряді випадків андролог рекомендує доповнити спермограмму бактеріологічними, імуноферментними, біохімічними, цитогенетичними методами досліджень.

У «Столичної клініці» подружня пара, яка бажає завести дітей, може пройти й інші обстеження, як: дихальний тест , ЕКГ , УЗД та інші необхідні види діагностики.

Як підготуватися до дослідження?

У Києві спермограма проводиться після попередньої підготовки пацієнта. Природно, її слід здійснювати після статевого утримання, і цей термін повинен бути в межах 2-7 днів, не менше і не більше. Якщо потрібно провести серію спермограмм, то повторне тестування проводиться, мінімум, через 7 днів. Бажано взагалі відкласти наступне дослідження на 2 місяці. Збір еякулята здійснюється шляхом мастурбації. Презервативи використовувати не можна, оскільки вони покриті сперміцидами. Перед відбором сперми необхідно помочитися. Зібраний зразок слід відразу ж піддати дослідженню. Якщо це неможливо, то допускається затримка до проведення спермограми на півгодини. Стерильний пластиковий контейнер зі спермою в дорозі слід зберігати при температурі тіла.

Що являє собою спермограма в Києві?

Аналіз досить простий, але дуже відповідальний. На підставі отриманих результатів лікар — андролог або уролог зробить висновки про здатність чоловіка стати батьком. Спермограма показує кілька параметрів. Наприклад, концентрацію сперматозоїдів в 1 мл сперми і у всьому об’ємі еякуляту, ступінь рухливості сперматозоїдів в насіннєвої рідини. У ході аналізу проводиться морфологічне дослідження сперматозоїдів, досліджуються показники насіннєвий плазми.

В цілому, спермограма включає в себе наступний ряд досліджень:

 • макроскопічне;
 • бактеріологічне;
 • мікроскопічне;
 • біохімічне;
 • цитогенетичне;
 • біологічне;
 • Імуноферментні.

Спермограма в Києві може проводитися у медичних установах, за умови наявності обладнаної лабораторії і, що важливо, спеціальної кімнати для збору еякуляту. Якщо більше 9 місяців при постійних спробах запліднення не відбувається, слід здатися андрологу для оцінки андрологічного статусу чоловіка. Лікар «Столичної клініки» в Києві може запропонувати пройти УЗД передміхурової залози , УЗДГ судин мошонки, дослідження гормонів, спермограму. Послідовне обстеження дозволяє точніше встановити діагноз, отже — правильно призначити лікування, якщо це необхідно.

Чому важливий точний діагноз?

Дослідження сперми дозволяє досить точно оцінити можливу фертильність, і афертільность чоловіки. Іншими словами, спермограма дозволяє оцінити ймовірність вагітності від обстежуваного чоловіки здорової статевої партнерки. Але якщо лікар некомпетентний і в дослідженні допущена помилка, то можлива невдача в лікуванні безпліддя. У разі непрофесійного дослідження сперми діагностика безпліддя перенаправляється на обстеження жінки, навіть якщо проблема залишилась в чоловічому факторі. За статистикою до 20% пар так і не можуть завести дітей через невірну діагностики причин безпліддя. Щоб отримати позитивний результат у вигляді настання вагітності, слід звертатися в солідне медичний заклад до досвідченого андрологу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.