Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Тонзиліт

Тонзиліт — це серйозне захворювання мигдалин , яке небезпечно своїми ускладненнями на серце, імунній системі і т.д. Як тільки тонзиліт переходить у хронічну форму, це говорить про те, що в організмі постійно знаходиться вогнище запалення, який час від часу може спалахувати ангіною, а може з року в рік послаблювати імунітет, погіршувати самопочуття і знижувати працездатність. Найбільш неприємним є те, що хронічний тонзиліт провокує такі захворювання як нефрит, поліартрит, ревматизм, холецистит або ж служити мотивом розвитку вегетативної дистонії.

Запишіться на прийом до ЛОРа для проходження лікування тонзилітів. Прийом в «Столичної Клініці» проводиться за попереднім записом!

 

Лікування тонзиліту в Києві в першу чергу направлено на збереження мигдалин. При консервативному лікуванні оперативне втручання відтягується на максимально тривалий термін, проте цей вид лікування підходить тільки для тих пацієнтів, які не страждають хронічним тонзилітом, а також якщо пацієнт не отримував до цього терапію. Лікування призначається при місцевих проявах хвороби, а саме неприємному запаху з рота, гнійних пробках в мигдалинах. При хронічному тонзиліті найбільш ефективними методиками лікування є промивання мигдалин і видалення пробок з гноєм.

Так само як і при ангіні, лікар-отоларинголог у Києві порекомендує інгаляції, полоскання горла, зрошення слизової оболонки дезінфікуючими розчинами. При тонзиліті антибіотики призначаються в рідкісних випадках. При цьому захворюванні лікар порекомендує антимікробні препарати, які слід приймати до отримання результатів дослідження на мікробіологічну середу.

Ефективність лікування тонзиліту в Києві збільшується, якщо пацієнт приймає імуностимулюючі рослинні екстракти, але це необхідно робити тільки після консультації лікаря. Такі компоненти, як алтея, ромашка, хвощ стимулюють захисні механізми організму і підвищують імунітет.

Хірургічне лікування тонзиліту в Києві показано в таких випадках:

 1. Повторювані ангіни більше 2-4 разів на рік, висока температура тіла;
 2. Наявність будь-якого загострення — пієлонефрит , поліартрит і ін;
 3. Розвиток ускладнення на суглоби, серце в результаті одного з випадків ангіни, зберігаються ознаки тонзиліту;
 4. При відсутності ознак ангіни є ускладнення на суглоби і серце. В результаті обстеження виявляється скупчення гною в лакунах мигдаликів.

Відео лікування хронічного тонзиліту

Відео видалення мигдаликів при важкому тонзиліті

Найбільш небезпечною формою захворювання є саме хронічна, адже вона протікає мляво без видимих ознак. При цьому ризик виникнення ускладнень неймовірно високий. Терміново звертайтеся до ЛОР-лікаря в Києві при неострой болю в горлі, постійної підвищеній температурі тіла, що зберігається більше тижня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.