Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Узі матки

УЗД матки — це діагностичне дослідження матки та її придатків, проводиться з метою визначення структури та розмірів матки, а також для виявлення різних патологій та захворювань. Ультразвукове дослідження допомагає встановити причини безпліддя, на ранніх термінах підтвердити вагітність. УЗД призначають до і після процедури аборту, також даний метод діагностування необхідний при позаматкової вагітності. Своєчасно проведене ультразвукове дослідження дозволяє на ранніх термінах виявити гінекологічні проблеми і почати лікування, яке допоможе уникнути серйозних ускладнень.

Обстеження у гінеколога і УЗД матки жінки повинні проходити щорічно, починаючи з дитячого віку. Фахівці «Столичної клініки» Києва позбавлять дитину від психологічної травми, провівши процедуру кваліфіковано, щоб в ранньому віці виявити і скоригувати можливі проблеми.

Регулярне обстеження органів малого тазу дозволяє лікарям своєчасно виявити патології, які можуть спровокувати безпліддя, передчасні пологи. Це значно підвищує шанс виносити і народити здорового малюка.

Для жінок репродуктивного віку є актуальним питання контрацепції. За допомогою УЗД лікарі встановлюють внутрішньоматкові засоби контрацепції і видаляють їх. Ультразвукове дослідження дозволяє виявити їх правильне положення або вростання в стінки матки.

Необхідно терміново записати на прийом до гінеколога і пройти УЗД при появі таких скарг, як

 • тягнуча біль внизу живота ;
 • менструацію тривалістю більше тижня;
 • вагінальні кровотечі поза циклу;
 • затримка менструації.

Ці симптоми можуть бути викликані серйозними гінекологічними проблемами, тому необхідно пройти повне обстеження у висококваліфікованого фахівця. Щорічне УЗД матки, яке рекомендується проходити жінкам будь-якого віку, допоможе уникнути неприємностей.

Ультразвукове дослідження дозволяє діагностувати доброякісні пухлини — міома матки і поліпи, а також злоякісні новоутворення рак шийки матки. У цьому випадку заставою одужання є вчасно виявлене захворювання і лікування, почате невідкладно.

УЗД матки краще робити на сьомий день після початку менструації.

На сьогодні існує два методи ультразвукового дослідження матки та її придатків — через передню черевну стінку (в цьому випадку сечовий міхур повинен бути наповнений — рекомендується за годину до діагностики випити не менше літра води), а також трансвагінальний — лікар вводить у піхву спеціальний датчик, який дозволяє найбільш точно вивчити органи малого тазу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.