Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Холтер

Холтер ЕКГ — це знайома всім електрокардіограма, що відрізняється тим, що протягом 24 годин відстежує стан пацієнта. Здійснюється Холтер в Києві в солідних клініках за допомогою невеликого апарату, що прикріплюється на ремінь пацієнта. Через добу дані з цього апарата знімаються і після розшифровуються на комп’ютері.

Цей метод діагностики пропонується лікарями «Столичної клініки» в Києві для безперервного моніторингу серцевої діяльності пацієнта.

Примітно, що людина може спокійно займатися звичайними справами, а кардіолог йому знадобиться тільки після зняття приладу. Холтерівське обстеження названо на честь Norman J. Holter — дослідника, вперше застосував цю методику в 1961 році.

Як саме відбувається холтер діагностика?

Сьогодні Холтер моніторування — діагностика, під час якої здійснюється добова запис електрокардіограми, для чого використовується невеликий реєстратор. Саме цей прилад передає зареєстровані дані ЕКГ на комп’ютер протягом доби. Дані обробляються за допомогою спеціальної програми, що дозволяє кардіолога виявити різні види аритмії, а також напади стенокардії. Лікар-кардіолог самостійно стежить за роботою програми, відстежуючи всі записи, що виключає помилки в постановці діагнозу.

Чим займається пацієнт, коли проходить Холтер діагностику?

Суть методики не тільки в точній постановці діагнозу, але й в суттєвому підвищенні ефективності призначеного лікарем — кардіологом лікування серцево-судинних недуг. Всім пацієнтам видається щоденник, на сторінках якого вони відзначають особисте самопочуття, можливі скарги, інші дані про себе: вид діяльності, обсяг фізичних навантажень, наявність щодня прийнятих лікарських препаратів, режим дня і багато іншого. При розшифровці даних, кардіолог аналізує записи пацієнта, що дозволяє побачити більш чітку картину захворювання, її причини та ступінь тяжкості. Зручно, що в Києві Холтер ЕКГ проводиться в умовах звичайного життя, що дозволяє пацієнту зареєструвати різні події, що відбуваються щодня. І це примітно, адже під час звичайної діагностики ЕКГ не вдається зафіксувати стан серцево-судинної системи при впливі збудників: перегляду кіно, підйому по сходах, розмови по телефону та ін

Кому кардіологи рекомендують Холтер?

Діагностику Холтер лікарі «Столичної клініки» радять пройти всім пацієнтам, хто скаржиться на серцебиття і часті збої в роботі серця. Спочатку можна пройти ехокардіограму і ЕКГ, але якщо лікар призначить Холтер, значить, необхідно пройти обстеження до кінця. За допомогою Холтер діагностики можна виявити безболевую ішемію і деякі порушення ритмів серця. Основні вимоги, що висуваються до апарату — портативність, точність показань і надійність. В Києві сертифіковане обладнання можна знайти в «Столичної клініці». Попередньо записавшись на прийом, можна пройти якісне обстеження будь-якого органа і всього організму в цілому, отримати індивідуально підібрану програму лікування, профілактики або реабілітації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.