Пошук

Приклад: Консультація лікарів

3д візуалізоване УЗД

Ультразвукова діагностика, як і весь технічний прогрес, не стоїть на місці. З часом відкриваються все нові можливості, методики та підходи до діагностики. Цей метод порівняно недавно почали застосовувати в нашій країні, проте він вже встиг себе прекрасно зарекомендувати і в даний час користується величезною популярністю у всіх галузях медичних обстежень. Як уже було зазначено — прогрес не стоїть на місці, і за останні кілька років зріс попит на таку нову процедуру, як 3Д УЗД.

Якщо вам необхідно пройти 3Д УЗД, ви можете звернутися в «Столичну клініку» в Києві, попередньо записавшись по телефону на дану процедуру!

За невеликий проміжок часу, як в країні з’явилося 3Д УЗД, деякі фахівці змогли перевчитися на нові стандарти, навчитися працювати з новим обладнанням, що говорить про те, що в столиці не так багато клінік, де надається така послуга. Тривимірна візуалізація ультразвукового обстеження зберегла свою нешкідливість, і протягом невеликого проміжку часу успішно довела свою ефективність у порівнянні з іншими методами обстежень вагітних жінок.

Перевагами даного методу можна вважати те, що під час обстеження можна провести заміри плода, його розташування і оцінити стан органів. Іншими словами, можна побачити личко, ніжки, ручки і навіть перерахувати усі пальчики у дитини. Для багатьох батьків це ще й спроба побачити світ їхнього малюка, заспокоївши себе, що з ним все добре. 3Д ультразвукове дослідження дозволяє проводити скринінгову діагностику осіб, які входять до групи ризику, при багатоплідній вагітності, ЕКО і т.п.

Плюси 3Д УЗД

Отримання тривимірного зображення плоду — це прекрасна можливість залишити собі фотографію свого малюка, коли він знаходиться ще у вас в животі. Під час подібного дослідження можна проводити запис відео безпосередньо на плівку чи диск, який після процедури можете залишити собі на пам’ять. На такому відео можна зафіксувати рух плода — те, як він рухає своїми маленькими ніжками, смокче пальчик або закриває обличчя. Така процедура дозволяє провести більш ретельне дослідження в порівнянні із звичайною ультразвуковою діагностикою, і займає близько 45 хвилин, замість стандартних п’ятнадцяти.

Коли вагітна жінка може проходити 3Д УЗД?

Лікарі рекомендують проводити таке обстеження на 24-27 тижні вагітності, і не раніше. Справа в тому, що ця процедура більш вибаглива, на відміну від стандартної. Потрібно, щоб дитина розташовувалася до датчика личком, і був максимально сформовані тканини. Пройти таке обстеження можна далеко не в кожній клініці, проте ми з радістю надаємо таку можливість своїм пацієнтам. 3Д УЗД може використовуватися не тільки для того, щоб спостерігати за плодом в животі вагітної жінки, але й для проведення УЗД серця і деяких інших органів. При цьому можна також добре поспостерігати за обстежуваним органом, виявивши можливу причину того чи іншого захворювання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.