Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Ультразвукове дослідження простати

Ультразвукове дослідження простати — це один з найбільш простих і водночас надійних методів обстеження даного органу. Під час проходження процедури, пацієнт практично не отримує ніяких неприємних відчуттів. Завдяки застосуванню УЗД, лікар і навіть пацієнт, зможуть оцінити стан, в якому знаходиться простата в даний час. Якщо у вас виникли хворобливі відчуття, пов’язані з простатою — зробіть УЗД в «Столичній клініці»  та зверніться до фахівця!

На що звертає увагу лікар при обстеженні простати?

При ультразвуковому дослідженні лікар дивиться на розміри сечового міхура, рівень ураження нирок і сечовивідних шляхів, на товщину стінок детрузора, і на те, чи є камені або навіть новоутворення в сечовому міхурі. Також пильному обстеженню піддаються, об’єм сечі, який повинен постійно бути в сечовому міхурі, і оцінюються деякі дані передміхурової залози.

Деякі методи досліджень простати:

Опитувальні анкети часто дають чимало інформації для точного визначення діагнозу. У цих анкетах декілька питань з бальною системою оцінки, яка залежить від ступеня проявлення симптомів. Чим більше балів — тим конкретніше буде з’ясовано стан здоров’я пацієнта на даний момент. Анкету повинен заповнювати лікар, і ніяк не пацієнт, щоб найбільш точно визначити рівень хворобливих відчуттів. Далі починається основна частина процедури по уточненню діагнозу — огляд.

Найпершим методом діагностики, який використовується при такому огляді, є ректальне дослідження. Завдяки даному методу професійний лікар вже може отримати достатню кількість інформації (щільність, об’єм, симетричність, обриси, хворобливі відчуття) при явно вираженому захворюванні, щоб поставити конкретний діагноз.

Іншою важливою стадією дослідження є отримання лабораторних аналізів. На цьому етапі проводяться всі стандартні процедури по здачі загального аналізу крові, сечі, а також спеціалізовані дослідження, які часто проводяться при підозрі на серйозні захворювання , пов’язаних з простатою.

Це основні методи досліджень, які зможуть гарантувати отримання найточніших аналізів в поєднанні з проведенням ультразвукового обстеження. Не варто пускати на самоплив захворювання, пов’язані з простатою, тому, що це може привести до серйозних наслідків і важкого лікування.

Набагато легше, швидше і дешевше виліковувати захворювання на ранніх стадіях розвитку. Саме тому, навіть якщо ви не відчуваєте ніяких симптомів, найкраще періодично проходити дане обстеження, інакше, коли з’являться хворобливі відчуття, може стати вже занадто пізно. В якості допоміжних досліджень, разом з УЗД простати в Києві, часто проводиться УЗД нирок  та інших органів, якщо цього зажадає лікуючий лікар.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.