Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Енурез

Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга можна простежити візуально, уві сні, або коли людина не спить. У дитини енурез класифікується, як невідповідність його психологічному віку. Захворювання лікує лікар-педіатр.

Для лікування захворювання можна звернутися в «Столичну клініку» в місті Київ, де досвідчені фахівці нададуть якісну медичну допомогу. На прийом до лікаря-педіатра слід записатися заздалегідь.

Перші в медицині згадки про енурезі знайдені в артефактах глибокої давнини. Нетримання сечі по ночах — цілком нормальне фізіологічне явище у дітей молодше трьох років, а у старших — це вже захворювання. Енурез поширений у дітей 4-15 років, це близько 3-30%. Серед вісімнадцятирічних відсоток захворювання знижується, складає всього 1-2,5%. Хлопчики схильні до захворювання частіше дівчаток.

Типи захворювання

Порушення сну вважається деякими лікарями однією з головних причин енурезу, на основі цього виділили три типи захворювання: I, IIа, IIb. Якщо нічний енурез помічений у дітей розумово відсталих, інтелектуально недостатніх — то тоді основний упор в лікуванні відводиться психіатра, адже контроль функцій сечового міхура повинен відповідати психологічному віку пацієнта. Енурез може проявлятися, як спадкове аутосомно-домінантне порушення, коли хтось із батьків теж перехворів цим захворюванням. Інфекція теж сприяє появі захворювання, особливо у дівчаток. Правильне визначення інфекції і послідовне лікування дозволяє третини хворим позбутися від нетримання сечі. Енурез може бути наслідком основного захворювання, змін сечостатевої системи, виявляється на тлі психологічних факторів, стресів. Невротичним енурезом частіше страждають сором’язливі й полохливі діти, які відрізняються нестабільним сном, і дуже переживають з приводу захворювання. Причиною енурезу може бути прийом медичних препаратів для лікування неврології , в деяких випадках — харчова нестерпність, синдром мальабсорбції.

Симптоми енурезу

Основною ознакою захворювання є нетримання сечі, яке можна визначити візуально. Але додаткових, другорядних причин багато, виявляти і лікувати їх повинен лікар.

Лікування енурезу у «Столичної клініці»

Енурез у дітей молодшого віку не вважається патологією, тому не потребує лікування. Після п’яти років дитини страждає захворюванням, слід оточувати турботою, увагою, уникати глузувань, залякувань, покарань. Бажано обмежити прийом води перед сном, що корисно і для дорослих, страждаючих однією з форм захворювання. Можна проводити лікування медикаментозною терапією, психологічними впливами. При терапії добре зарекомендували себе під’язикові таблетки Мінірин. Таблетки зручні у використанні, розчиняються миттєво, їх не потрібно запивати водою. Нова форма таблеток легко переносима, навіть дітьми до дванадцяти років. На первинній стадії захворювання доведена ефективність препарату десмопрессин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.