Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД жовчного міхура

Сучасне УЗД жовчного міхура — це досить швидкий і безпечний метод дослідження, спрямований на діагностику великої кількості захворювань жовчного міхура. За останні роки рівень захворюваності населення сильно зростає, збільшуючись в арифметичній прогресії. Якщо ще десять років тому найпоширенішою операцією в хірургії було видалення апендициту, то в даний час операції, пов’язані з жовчним міхуром, виконуються набагато частіше. «Столична клініка» в Києві — медичний центр, де можна провести якісну ультразвукову діагностику, щоб виявити захворювання ще на ранній стадії розвитку.

УЗД в Києві допоможе виявити такі захворювання жовчного міхура, як холецистит, жовчнокам’яна хвороба тощо. Тільки найякісніша ультразвукова діагностика в столиці зможе запобігти небезпечним захворюванням, які загрожують тривалим і важким лікуванням.

Ознаки захворювання жовчного міхура:

 •     Біль у животі;
 •     Жовті склери і слизові оболонки;
 •     Невелика гіркота в роті, що підсилюється після прийому солодкого;
 •     Дратівливість і свербіж шкірних покривів;
 •     Рідкий стілець, а в особливо важких випадках — кал білого кольору.

Не варто затягувати з УЗД жовчного міхура. Віддавши даній процедурі п’ятнадцять хвилин, ви зможете з’ясувати точну причину своїх хвороб, а значить, і позбутися від них. Якщо ви спостерігаєте хоча б один їх перерахованих вище симптомів, треба негайно звернутися за допомогою до лікарів у Київській лікарні.

Підготовка до процедури УЗД жовчного міхура

Перед тим, як зробити УЗД жовчного міхура, потрібно проконсультуватися у лікарів про доцільність цієї процедури. Найчастіше таке обстеження проводиться натщесерце вранці, або ж у терміновому порядку за призначенням лікаря. Не рекомендується напередодні перед УЗД вживати занадто багато жирної їжі, переїдати. Також варто уникати великих фізичних навантажень і стресових ситуацій.

Жовчний міхур на УЗД в нормі

Жовчний міхур вважається повністю здоровим, якщо він правильної форми і розмірів, не має потовщених стінок, жовч виділяється добре, а в міхурі немає ні піску, ні каменів. Буває, що пісок може бути присутнім і в здорових жовчних міхурах. Не варто забувати про те, що будьякий діагноз ставиться не тільки на підставі проведеного УЗД, а й присутніх клінічних симптомах і даних лабораторних досліджень.

Деякі допоміжні методи діагностики жовчного міхура в «Столичній клініці»

Не варто забувати про стандартні методи, які перевірені часом, і є вихідною точкою відліку в медицині — це пальпація та перкусія. Крім цих методів, існує ряд різних симптомів захворювання жовчних міхурів. Разом з УЗД можуть бути ефективно використані результати лабораторних аналізів або зроблений рентген. Лікарі радять відразу ж зробити УЗД печінки і підшлункової — це може дати більше інформації про ваші захворювання, тому що всі органи нашого організму взаємопов’язані, і причина недуг може критися в інших осередках, впливаючи на жовчний міхур, з якого і починаються проблеми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.