Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД селезінки

УЗД селезінки проводиться кожного разу, при діагностиці органів черевної порожнини. У дорослої людини даний орган виконує кілька важливих функцій. Селезінка руйнує віджилі клітини крові і тромбоцити, а також займається перетворенням гемоглобіну в білірубін і гемосидерин. Цей орган є одним з головних джерел циркулюючих лімфоцитів, особливо в юні роки і у молодих людей. Селезінка служить певним резервуаром еритроцитів, які в складних ситуаціях знову вводяться в кровотік. Крім усього іншого, цей важливий орган діє як фільтр для бактерій, найпростіших і інших частинок, а також продукує антитіла.

У «Столичній клініці» можна швидко і безболісно зробити ультразвукову діагностику селезінки, варто лише попередньо записатися на дану процедуру.

Показання до ультразвукового дослідження селезінки:

 •     - Травма селезінки;
 •     — Підозра на порок розвитку даного органу;
 •     — Перенесені інфекційні захворювання, такі як тиф, сифіліс, сепсис, інфекційний мононуклеоз, гострий вірусний гепатит;
 •     — Наявність лейкозу;
 •     — Хронічні захворювання печінки;
 •     — Поява злоякісних або доброякісних пухлин селезінки.

Найбільш доцільно проводити ультразвукове дослідження даного органу при будь-яких підозрах на пороки розвитку, або при навіть невеликих пошкодженнях селезінки, які досить часто зустрічаються при загальних травмах черевної порожнини. Також діагностується збільшення розмірів селезінки при запальних ураженнях її самої чи захворюваннях печінки.

Що виявляється на УЗД селезінки:

 

 •     Кіста;
 •     Абсцес;
 •     Виникаючі зміни при системних хворобах крові;
 •     Діагностуються інфаркти селезінки.

Підготовка до обстеження:

Дослідження селезінки, так само як і інших органів черевної порожнини, повинно проводитися натще (останній прийом їжі має бути не раніше, ніж за шість-8:00 до обстеження), вранці. З раціону в попередні два дні повинні бути виключені сирі овочі, молоко, бобові, чорний хліб. При схильності організму до газоутворення, рекомендується приймати активоване вугілля по одній таблетці три рази на день або інші ентеросорбенти, фестал. Якщо в обстежуваного пацієнта є таке захворювання, як цукровий діабет, то йому дозволяється легко поснідати перед УЗД селезінки (дозволений теплий чай, шматочок підсушеного білого хліба).

Разом з ультразвуковою діагностикою селезінки рекомендується пройти ще деякі обстеження, щоб відразу ж виключити можливість того, що селезінка страждає через захворювання інших органів. Так, наприклад, було б непогано зробити ультразвукову діагностику нирок, печінки і серця, а разом з цим здати загальні аналізи крові, сечі та інші, якщо про це попросить ваш лікуючий лікар. Звернувшись в «Столичну клініку», ви зможете отримати належне обслуговування та вичерпні консультації, в результаті яких вам, можливо, буде призначено якесь лікування. Навіть якщо ви відчуваєте себе прекрасно — незайвим буде в якості профілактики пройти дане дослідження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.