Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД судин

УЗД судин — це ефективний метод діагностики, який допомагає провести точний аналіз стану кровоносних судин, виявити захворювання вен і артерій. Завдяки використанню ультразвукової діагностики можна виявити рівень просвіту судин, напрямок кровотоку, а також визначити прохідність судин і багато іншого. Цю процедуру в будь-який час можна провести в Столичній Клініці, що знаходиться в м. Києві!

Ультразвукова діагностика вен (Київ) допомагає виявити тромбоз на ранній стадії розвитку, визначити клапанну недостатність, — а це вкрай необхідна інформація при такому захворюванні, як варикозне розширення вен.

Атеросклероз і варикозне розширення вен на УЗД

Одними з найбільш частих хвороб організму людини, пов’язаних з серцево-судинною системою, є варикозне розширення вен і атеросклероз. Якщо вірити статистиці, то близько 60-70 відсотків усіх смертей людей віком за 45 років відбувається через наявність різних захворювань судин і серця. Причина таких показників захворюваності криється в тому, що далеко не всі вчасно діагностують хворобу. Саме завдяки використанню УЗД судин можна виявити різні серцево-судинні захворювання на ранніх стадіях їх розвитку.

Особливо небезпечними захворюваннями вважаються варикозне розширення вен і атеросклероз. Так, якщо досить часто варикозне захворювання можна помітити самостійно, то для виявлення атеросклерозу потрібно пройти складну діагностику. Завдяки УЗД судин в Києві можна виявити варикозні хвороби. Сучасна техніка і високоточні ультразвукові апарати допомагають лікарю поставити правильний діагноз, що в значній мірі вирішує питання боротьби з даним захворюванням.

УЗД в Києві

У сучасної ультразвукової діагностики є велика кількість переваг: практично відсутні протипоказання, процедура безпечна, діагностика здійснюється в реальному часі, є можливість провести діагностику майже всіх органів і багато іншого.

Паралельні обстеження

Разом з УЗД судин бажано зробити загальний аналіз крові та сечі. Якщо є підозра в наявності такого захворювання, як атеросклероз, то незайвим буде обстежитися на рівень холестерину, зробити ангіографію. При варикозному розширенні вен робиться лабораторний аналіз на згортання крові, підтверджується факт відсутності генетичної схильності. Разом з УЗД судин рекомендується робити УЗД серця, іноді УЗД жовчного міхура, незайвим буде провести ЕКГ.

Якщо ви відчули хоча б один з таких симптомів — відразу ж зверніться за допомогою в клініку:

 •     Болі в ногах при тривалому сидінні або стоянні;
 •     Підвищений тиск;
 •     Періодичне виникнення головних болів, сильна втомлюваність, нервозність;
 •     Судини на ногах сильно випирають.

Зробити УЗД судин в Києві можна в «Столичній клініці», де є все сучасне ультразвукове обладнання, а також досвідчені і професійні лікарі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.