Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД плоду

УЗД плоду - це одне з основних напрямів ультразвукової діагностики, яке потрібно зробити усім, вагітним жінкам, без винятку. УЗД в обов’язковому порядку роблять під час вагітності жінки для того, щоб оцінити рівень розвитку дитини, виключити будь-яку патологію органів малюка, визначити відносно-точний термін вагітності, стать немовляти, а також можливу дату пологів. Уже на другому триместрі вагітності надається можливість зробити оцінку стану кровотоку в судинах матки, що дає загальну оцінку на даний момент вагітності. Зробити УЗД плоду в Києві ви можете в «Столичнійклініці», попередньо записавшись на процедуру.

УЗД плоду дає можливість визначити заздалегідь стать майбутньої дитини, перевірити плід на різні патології, а також визначити точний термін вагітності і розміри дитини. У клініці ультразвукова діагностика проводиться висококваліфікованими лікарями, які мають величезний досвід у проведенні подібних процедур, а після процедури Вас проконсультує досвідчений лікар (починаючи від невропатолога і закінчуючи гастроентерологом). Робити УЗД можна на будь-якому терміні вагітності, однак перша планова процедура повинна пройти не пізніше дванадцятого тижня вагітності.

Зробити УЗД плоду необхідно для:

1. Підтвердження факту вагітності;
2. Ранньої діагностики та профілактики патологій плоду;
3. Установки терміну вагітності;
4. Визначення статі дитини.

Перший триместр. УЗД плоду

На цій стадії вагітності УЗД проводиться для визначення плодового яйця, якщо він є в маткової порожнини, можливе встановлення точного терміну зачаття, оцінка товщини і локалізації хоріона, наявності жовчного мішка. В цьому триместрі можуть бути так само виявлені такі проблеми, як трубна вагітність, замерзла вагітність, відшарування хоріона та інші. На одинадцятому-дванадцятому тижні можуть бути виявлені важкі аномалії розвитку плода, до яких належить: відсутність візуалізації носової кістки, потовщення комірного простору, гідроцефалія. Виявлена ​​на ранньому терміні патології дозволяє лікарю сформулювати правильний висновок і прийняти необхідне рішення з приводу збереження вагітності та проведення інших методів обстежень, профілактики та лікування виявленого захворювання.

Другий триместр. УЗД плоду

На 19-23 тижні вагітності, у плоду добре сформовані внутрішні органи і системи, а фахівець володіє всіма доступними можливостями для того, щоб оцінити рівень розвитку дитини і точно визначити можливі захворювання.

Третій триместр. УЗД плоду

На цьому етапі вагітності також проводиться обстеження внутрішніх органів малюка, що дозволяє виключити недостатній розвиток плоду або патологію-яких частин тіла. Своєчасно проведене УЗД плоду в Києві дозволяє бути впевненим у тому, що з дитиною немає проблем, і він стабільно і правильно розвивається в животі у матері. Для більш точного обстеження матері дитини, іноді потрібно проходженні УЗД інших відділів організму, таких як, наприклад, серця або органів черевної порожнини. Все це просто необхідно, щоб дитина народилася здоровою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.