Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД наднирників

УЗД надниркових залоз — це сучасний діагностичний метод, здатний оцінити стан органу в лічені хвилини.

Якщо  виникла необхідність, УЗД наднирників можна зробити в «Столичній клініці», досвідчені лікарі зможуть  допомогти навіть в найскладніших ситуаціях.

Підготовка до ультразвукового дослідження наднирників

УЗД цього органу потребує відповідної підготовки. Людині, якій потрібно пройти цю процедуру, призначається спеціальна бесшлакова дієта із забороною на вживання тваринних продуктів. У їжу дозволяється вживати: фрукти, овочі, бобові, насіння, картопля та крупи. Також дозволені: горіхи, чорний хліб і макарони, виготовлені з борошна грубого помелу. Однак з солодощів можна вживати тільки мед або сухофрукти, з напоїв — тільки натуральні (не з магазинів) соки та чаї на травах.

Не пізніше семи годин вечора до процедури можна злегка поїсти, а вранці перед дослідженням потрібно прийняти проносне. УЗД наднирників в Києві проводиться натщесерце. Діагностика проводиться в положенні лежачи на спині або животі, стоячи або лежачи на боці.

Варто звернути увагу на той факт, що показники наднирників неоднакові: правий наднирник виявляється приблизно в 90 відсотків випадків, а лівий лише в 50-і відсотках. Етнографічно у повністю здорової людини можна лише приблизно визначити ту зону, де знаходяться наднирники, тому що в нормі тканину наднирника людини майже нічим не відрізняється від зачеревної клітковини, всередині якої вони і розташовані.

Як проходить УЗД надниркових залоз:

УЗД починається з того, що визначається права нирка, права доля і нижня порожниста вена. У цьому трикутнику, на кутах якого розташовані дані структури, найчастіше можна виявити правий наднирник у вигляді ехопозітивного відображення, найчастіше трикутної форми. Далі УЗД  продовжується, коли пацієнт лежить на правому боці. Лівий наднирник  важче знайти через те, що товста кишка наповнена газом, що перешкоджає ультразвуковому аналізу органів. Саме тому лівий наднирник настільки важче знайти, і з цієї причини пацієнтові потрібно дотримувати строгу дієту і приймати лише ті продукти, що були дозволені лікарем.

Що дозволяє виявити УЗД наднирників

УЗД цього органу дозволяє виявити гіперплазію наднирників, кісту, гематому, різні запальні зміни, пухлини різного роду: злоякісні (саркоми) — такі утворення, які можуть приймати гормональну активність, і доброякісні (аденоми), також метастатичні пухлини та інші патології.

При своєчасному виявленні будь-яких недоліків функцій надниркових залоз можна уникнути сильних порушень, викликаних з боку нервової, ендокринної, сечовидільної або статевої систем. У разі виникнення будь-яких проблем з функціонуванням надниркових залоз, негайно зверніться до досвідчених лікарів, вони, швидше за все, призначать пройти УЗД наднирників. Разом з цією процедурою рекомендується проводити УЗД печінки, нирок і здати стандартні лабораторні аналізи — вони допоможуть більш точно визначити діагноз.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.