Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Оніхомікоз

Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково хворі вважають захворювання естетичної проблемою, але при перших ознаках слід негайно звертатися до лікаря. Захворювання оніхомікоз лікує лікар-дерматолог.

Якісну медичну допомогу в діагностиці і лікуванні захворювання надають в «Столичної клініці» міста Київ. Прийом у фахівця-дерматолога — за попереднім записом.

Оніхомікозів, як і іншими захворюваннями нігтів цієї групи, страждає майже один з десяти жителів нашої планети, розповсюдження захворювання досить широке.

З віком ризик захворіти підвищується, на це впливають патології судин, зайва вага, цукровий діабет.

Чверть інфекцій викликана пліснявими і дріжджовими грибками, стійкими до деяких протигрибкових засобів. Захворюваність вище у чоловіків, але звертаються частіше жінки. Серед дітей оніхомікоз зустрічається рідко, це супутнє тяжке захворювання. Невелике число захворювань обумовлено високою швидкістю відростання нігтьової пластинки, що викликає швидке видалення збудника.

Типи захворювання оніхомікозу

Захворювання у вітчизняній медицині класифікують за ознаками потовщення ураженого нігтя. Це три типи:

 • нормотрофіческій, коли товщина і вид нігтя зберігається, злегка змінюється його колір, прозорість;
 • гіпертрофічний, коли ніготь потовщує піднігтьового гіперкератоз; атрофічний, це витончення нігтя. У зарубіжній медицині захворювання класифікують за тяжкості проникнення грибка в нігтьову пластинку. Це: поверхневий оніхомікоз;
 • піднігтьового — субунгвальний; проксимальний піднігтьового; тотальний дистрофічний.

Симптоми оніхомікозу

Інфекція потрапляє через місце з’єднання нігтя і шкіри. Коли зростання нігтя сповільнюється, частіше це в літньому віці, то за рахунок швидкості поширення більшою, ніж зростання нігтя, вона просувається до кореня. Нігтьова пластина втрачає прозорість, ніготь виглядає товщі, утворюються білі, жовті плями. Уражаються всі відділи нігтя. При захворюванні отохомікозом спостерігається запалення навколонігтьової валика. При важкій формі, при періодичних загостреннях з’являються аномальні зміни нігтя, коли на ньому з’являються поперечні борозни.

Головним методом підтвердження діагнозу є мікроскопічні дослідження нігтьової пластинки, вискобленний-під неї матеріалу і сівба для виділення культури. Оцінюють клінічну картину за первинними ознаками: білим, жовтим плямам, по смугах, по потовщення нігтя.

Диференціальну діагностику оніхомікозу проводять з різними патологіями: соматичної, дерматологічній, посттравматичної, ураженнями іншими інфекціями, бактеріями, вірусами.

Лікування оніхомікозу у «Столичної клініці»

При ураженні краю нігтьової пластини показані зовнішні антіфунгальние засоби — кератолитические мазі, пластирі, механічне видалення уражених частин, лаки з 8% вмістом ціклопіроксоламіна. У випадках важкого прояви захворювання призначається комбіноване лікування, коли нігтьові пластинки видаляють хірургічно. Лікування ж доповнює антіфунгальнимі терапія: системні антімікотікі, зовнішні кератолитические засоби, протигрибкові лаки.

Спочатку дерматологи в «Столичної клинка» направляють пацієнта на лабораторні дослідження для призначення лікування та антіфунгальних препаратів. Пацієнт здає клінічні та біохімічні аналізи крові, аналіз сечі, проходить УЗД нирок та черевної порожнини. Для жінок бажано здати тест на вагітність. За результатами встановлюється діагноз, ступінь ураження, призначається курс лікування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.