Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД вагітності

УЗД вагітних — це досить точний метод, що дозволяє визначити велику частину показників стану плода,  в режимі реального часу. Ультразвукова діагностика також є прекрасним методом скринінгу вагітних жінок на різних термінах. У нашій Київській клініці ви можете пройти ультразвукову діагностику на будь-якому терміні вагітності. Щоб зробити це — запишіться на прийом до лікаря.

У «Столичній клініці» щодня здійснюється безліч УЗД вагітних. В одних випадках переслідується мета визначення статі дитини, в інших потрібно виявити які-небудь порушення, але часто це робиться просто для контролю протікання процесу вагітності.

Взагалі, метод ультразвукової діагностики грунтується на тому, що тканини організму людей здатні по-різному проводити хвилі. Саме завдяки фіксації різних ультразвукових показників, лікар здатний виявляти багато порушень, в деяких випадках допомагає використання Доплера чи 3Д візуалізації.
На яких же термінах проводяться УЗД вагітних?

Ультразвукова діагностика проводиться при виникненні будь-яких питань, що стосуються здоров’я дитини, або матері. Також, лікарі рекомендують проводити скринінгові обстеження, мінімум, три рази протягом всього терміну вагітності.

Найперший раз УЗД роблять на терміні від восьми до чотирнадцяти тижнів. В цей час дуже важливо підтвердити факт здорової вагітності, уточнити деякі питання, що стосуються гарного розвитку плода. Другий раз УЗД проводять на терміні від 18 до 22 тижнів. На цьому терміні плід достатньо сформований, і важливим моментом є уточнення фізіологічного розвитку дитини.

Третій раз УЗД роблять на останніх місяцях вагітності, що необхідно для визначення положення плода (не обвилася чи пуповина навколо шиї та ін.) Варто зауважити, що попутно може знадобитися зробити діагностику нирок, або провести УЗД судин серця — це робиться для того, щоб виключити будь-які супутні патології. Звичайний час проведення УЗД і необхідність в даному обстеженні визначає лікуючий лікар.

Проведення УЗД вагітних в терміновому порядку

УЗД роблять в терміновому порядку у разі виникнення кровотечі, стурбованості малюка, передчасних переймів, неважливому самопочутті матері і інші.

Процес підготовки до УЗД при вагітності

В принципі, для УЗД не потрібно спеціально готуватися. Жінці потрібно лише емоційно налаштуватися на дану процедуру і не хвилюватися, тому, як зайві емоції будуть тільки турбувати малюка. Ультразвукова діагностика нічим не шкодить, як матері, так і дитині, що доведено піввіковою практикою проведення цього обстеження.

Досвідчені лікарі нашої клініки допоможуть вам швидко і інформативно зробити ультразвукове обстеження вагітності в Києві. Якщо будуть виникати додаткові питання — буде запропоновано проконсультуватися у конкретних лікарів, щоб повністю з’ясувати те, як протікає весь процес вагітності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.