Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД кульшових суглобів у дітей

Одним з найбільш важливих і найбільш рекомендованих обстежень, яке потрібно зробити малюкові відразу після народження, є процедура під назвою УЗД кульшових суглобів. Ця процедура повністю безболісна і не вимагає абсолютно ніякої підготовки. Якщо вашій дитині ще не проводили такого обстеження — запишіться на неї в «Столичну клініку».

Для чого ж проводиться ультразвукове обстеження кульшових суглобів?

Ця процедура дозволяє знайти в дитини наявність будь-якої вродженої неповноцінності суглобів, а також ортопедичних патологій. Ультразвукове обстеження кульшових суглобів допомагає відстежити процес розвитку, а також всю ефективність ортопедичного лікування. При відповідному лікуванні, тазостегнові суглоби у 88-95 відсотків дітей приходять в норму приблизно за 3-6 місяців активного лікування.

З плином часу у дитини, замість ядра окостеніння, утворюється міцна кісткова головка, через яку ультразвукові промені не можуть проникнути. Саме тому, дане УЗД потрібно робити якомога раніше, і безглуздо робити, якщо дитина досягла десяти-дванадцяти місяців.

Хто потребує ультразвуковому дослідженні тазостегнових суглобів?

Даний метод обстеження необхідний для виконання скринінгу тазостегнових суглобів у маленьких дітей, незалежно від того, є на те якісь клінічні показання, або ні. Взагалі, показаннями до цього дослідження є:

 •     - Спостерігається асиметрія шкірних складок;
 •     — Наявність обмеження твердіння стегон;
 •     — Тазове передлежання;
 •     — Асиметрія в довжині нижніх кінцівок новонародженого;
 •     — Несприятливий сімейний анамнез;
 •     — Передчасні пологи, тобто недоношеність дитини;
 •     — Наявність стигм дісембріогенезу або синдромальної патології.

У розвинених європейських країнах, таких, як Австрія, Німеччина, Швейцарія, ультразвукове дослідження кульшового суглоба проводиться практично у всіх новонароджених дітей протягом першого тижня після народження, що дуже ефективно і правильно. Шкода, але не всі пологові будинки нашої країни мають відповідне обладнання, тому лікарі нашої клініки радять проводити УЗД у нас. Тут вас чекає все необхідне обладнання, щоб провести повну діагностику стану вашого малюка і дати оцінку його здоров’ю. Зробити це найкраще в перші шість-сім місяців життя малюка.

Не варто забувати про те, що здійснити своєчасну ультразвукову діагностику будь-якого з органів набагато легше, ніж потім лікувати дитину від хвороби — це завдасть, як фізичну, так і емоційну травму дитині.

Багато лікарів радять разом з обстеженням кульшового суглоба провести ряд інших досліджень. Це допоможе виключити захворювання не тільки пов’язані з даним органом, а й інші, найбільш поширені патології. Для цього потрібно проводити УЗД ще при вагітності, стежити за станом серця і здавати вчасно лабораторні аналізи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.