Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Ультрозвукова доплерографія

Ультрозвукова доплерографія — це спеціальний метод діагностики захворювань судин. Якщо обстеження було проведено вчасно, то вдається виявити фактори, які можуть впливати на розвиток захворювання. У київській «Столичніці клініці» ви зможете пройти ультразвукову доплерографію у зручний для Вас час!

Як проводиться дослідження?

Ультразвукова допплерографія є безболісним методом діагностики. При дослідженні судин таким способом людина не відчуває неприємних відчуттів. Тут немає ніяких протипоказань і променевого навантаження. Діагностика дозволяє виявити фактори, які можуть стати причиною порушення кровообігу. Такий вид дослідження вже досить давно застосовують для того, щоб виявити судинні захворювання. Також за допомогою ультразвукової допплерографії можна перевірити циркуляцію крові в судинах.

Метод проведення діагностики заснований на ефекті Доплера і відбувається наступним чином: сигнал, який приймає спеціальний датчик, відбивається від формених елементів крові. Частота сигналу означає швидкість кровотоку. Після виявлення зміни частоти сигналу дані заносяться в комп’ютер, а там вже, в свою чергу, відбуваються спеціальні математичні обчислення, які допомагають визначити в нормальному стані судини або у людини є якісь проблеми.
У медичній клініці Києва можна провести:

 •     - Доплерографію судин голови та шиї;
 •     — Транскраніальну доплерографію судин головного мозку (ТКДГ) з використанням цифрової діагностичної системи. У ній зібрані останні досягнення з обробки даних цифрового дослідження.

Якщо у людини виникають такі скарги: раптова втрата свідомості, погіршення уваги і пам’яті, часті мігрені, біль в області шиї і в кінцівках, то це може свідчити про порушення кровообігу.

За допомогою ультразвукової допплерографії досліджують судини головного мозку, судини верхніх та нижніх кінцівок, а так же судини шиї. Також з її допомогою можна провести обстеження сонних артерій, магістральних артерій (головний мозок). Інсульти  артерій найчастіше виникають у людей у ​​віці 40 років. Лікарі визначають обсяг лікування на основі даних УЗДГ обстежень.

Доплерографію (УЗДГ) можна проводити при:

 •     Перинатальної енцефалопатії;
 •     Порушеннях сну;
 •     Швидкої стомлюваності;
 •     Головних болях;
 •     Запамороченнях.

Таке сканування є методом, за допомогою якого виявляють будь-які патології судин.
У «Столичної клініці» ультразвукову доплерографію проводять кваліфіковані фахівці, що володіють великими знаннями і досвідом в цій галузі. Хвороби набагато легше і дешевше виліковувати на ранніх стадіях розвитку. В якості додаткових досліджень, разом з УЗДГ часто проводять УЗД серця та інших органів, якщо це необхідно лікарю для уточнення діагнозу. Навіть якщо у вас немає неприємних симптомів, найкраще періодично проходити дане обстеження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.