Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД щитовидної залози

Однією з найчастіших проблем зі здоров’ям, що виникають у людей  України, є проблема з щитовидною залозою. Роблячи УЗД щитовидної залози, можна говорити про такі захворювання, як гіпертеріоза, аутоімунний тиреодит та інші. Метод діагностики, який використовує ультразвукові датчики, є найшвидшим, безболісним і практично не має жодних протипоказань. Якщо у вас виникли якісь проблеми — потрібно звернутися в «Столичну клініку» в Києві, і зробити УЗД щитовидної залози, попередньо записавшись на процедуру.

Як часто потрібно проводити ультразвукову діагностику щитовидної залози?

Чорнобильській АЕС залишила свій відбиток на стан здоров’я більшості з нас. Навіть тим, хто відчуває себе абсолютно здоровою людиною, лікарі міста Києва настійно рекомендують періодично, хоча б раз в рік, робити УЗД щитовидної залози.

Підготовка до ультразвукової діагностики щитовидної залози

При підготовці до УЗД щитовидної залози, як і до УЗД інших органів, особливих приготувань не треба. Пацієнту потрібно лише вести себе як завжди, уникаючи великих фізичних навантажень і стресів. Прийом медичних препаратів в обов’язковому порядку повинен бути узгоджений з лікарем, перед тим як проводити діагностику.

Де зробити УЗД щитовидної залози

Не варто розраховувати на те, що лікар відразу надасть вам всю необхідну інформацію про стан вашої щитовидної залози. Наявність сучасного обладнання, такого як 3Д моделювання, дозволить отримати загальну картину, однак, якщо її буде недостатньо, знадобиться зробити ще ряд невеликих тестів, якими можуть стати додаткове УЗД серця, нирок та обстеження жовчного міхура.

Якість ультразвукової діагностики в місті Києві

Використовуючи даний метод діагностики, можна з упевненістю говорити про деякі показники щитовидної залози, її форму, розміри, наявність яких-небудь новоутворень. Цей метод дозволяє виявити вузли, розміри яких не перевищують два міліметри, а цього більш ніж достатньо для того, щоб діагностувати пухлинне захворювання на ранній стадії розвитку.

Методика УЗД в Києві є досить інформативною. Основна задача, яку переслідує цей метод діагностики — це постановка правильного діагнозу на ранніх стадіях, тому дуже важливо, щоб обладнання було кращим і точним. Варто зауважити, що не у всіх пацієнтів  спостерігаються якісь зміни з щитовидною залозою, більшість слідують порад лікарів, і проходять періодичні профілактичні обстеження.

Методи діагностики щитоподібної залози

Серед інших методик, які застосовуються для діагностики щитовидної залози, є: біопсія, аналіз гормонів, контрастна рентгенографія. Також не варто забувати про такий метод, як пальпація, адже досвідчений лікар може передбачити багато хвороб ще до проведення більш точних аналізів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.