Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД печінки

Цілеспрямоване УЗД печінки — це загальний метод діагностики, завдяки якому відкривається можливість визначення більшості захворювань цього органу. Ультразвукову діагностику печінки можна швидко та ефективно зробити в «Столичній клініці», попередньо записавшись на прийом до лікаря.

Всі знають, що технічний прогрес не зупиняється, зачіпаючи і область медицини. У зв’язку з тим, що з’являється все більше діагностичної апаратури, медикам стає легше виявити ті чи інші захворювання. Сьогодні ультразвукова діагностика печінки є найбезпечнішою і продуктивної процедурою серед інших існуючих методів діагностики захворювань цього органу.

Ультразвукова діагностика в Києві — це прекрасний метод обстеження, який має ряд незаперечних плюсів: він здатний охопити велику кількість населення за невеликий проміжок часу, є достатнім способом діагностики для постановки діагнозу і визначення подальших процедур, спрямованих на боротьбу із захворюванням. Головне, практично не потрібно спеціально готуватися перед даним дослідженням. Ультразвукова діагностика печінки може бути проведена майже в будь-який час.

Що ж показує УЗД печінки?

Діаметр і розміри судин печінки і жовчного міхура, різні зміни в роботі, як самої печінки, так і жовчного міхура, наявність проблем з кровотоком.

Існує ряд симптомів, при яких УЗД печінки просто не уникнути:

 1.     У разі наявності клінічних прояви якого-небудь захворювання печінки (відчувається біль справа під ребрами, тяжкість в тій же області, жовтяниця, свербіж шкірних покривів, температура тощо);
 2.     Дані лабораторних аналізів, що показують наявність уражень печінки (відхилене від норми ШОЕ, позитивні проби на Таката-Ара, підвищення білірубіну, показників сулемової проби, збільшення рівня холестерину, жовчних кислот і інші);
 3.     Наявність необхідності уточнення місця розташування і конкретну кількість метастазів в печінці;
 4.     В якості міри спостереження над перебігом захворювання печінки;
 5.     Профілактичний метод діагностики захворювань печінки при диспансерному огляді;
 6.     При травмах черевної порожнини в анамнезі.

З використанням УЗД печінки в Києві можна виявити такі захворювання, як: Портальна гіпертензія, синдром Бадд-Кіарі, хронічний і гострий гепатит, метастази в печінці, цироз печінки, гемангіома, наявність кальцинатів у печінці, кіста і кістозні освіти, ехінококки.

Для того щоб не було виявлено таких захворювань у гострих стадіях розвитку, потрібно періодично проходити медичні обстеження. Необхідно своєчасно здійснювати ультразвукове обстеження не тільки печінки, а й серця, жовчного міхура і інших органів. Набагато простіше лікувати хворобу ще на стадії розвитку, ніж боротися з уже зміцнілою формою захворювання. Клініка в Києві, де працюють  досвідчені лікарі, допоможе вам завжди бути в курсі стану свого здоров’я, щоб вчасно почати лікувати будь-які захворювання і якомога більше часу залишатися повністю здоровими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.