Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД малого тазу

УЗД малого тазу — це складний, але дуже інформативний метод дослідження, спрямований на ранню діагностику захворювань жіночої репродуктивної системи. Така діагностика проводиться трансабдомінально або трансвагінально, з використанням спеціальних датчиків. Великою перевагою такого методу є те, що завдяки йому можна виявити навіть найменші зміни, пов’язані з внутрішніми органами. Пройти УЗД малого тазу можна в «Столичній клініці» в м. Києві!

Процедура підготовки до УЗД малого тазу:

Це дослідження найкраще проводити на п’ятий-шостий день менструального циклу, або ж у будь-який інший день, якщо лікуючий лікар не наполіг на цьому. Так, наприклад, при міомі матки ультразвукове обстеження потрібно проводити в першу частину менструального циклу, в цей час вузли найменших розмірів. При проведенні трансвагінального обстеження не треба особливих підготовок, воно проводиться за медичними показаннями.

Деякі свідчення до проведення обстеження органів малого таза:

Обстеження рекомендується проводити у разі, якщо є скарги на рясні менструації або ж в навпаки — невелика кількість виділень, ненормальні виділення при використанні протизаплідних засобів, болі внизу живота, а також для ранньої діагностики деяких захворювань. Проведення ультразвукового обстеження найкраще узгодити з лікарем-гінекологом.

Результат УЗД яєчників і матки

Завдяки УЗД в Києві, наші лікарі можуть оцінити поточний стан статевих органів пацієнта, помітити невеликі зміни в порожнині матки або на її стінках, обстежити маткові труби, сечовий міхур, піхву, а також дати оцінку змінам в яєчниках. У порівнянні з іншими видами обстежень, за допомогою УЗД можна говорити про стан здоров’я органів в режимі реального часу, не заподіюючи ніякої шкоди здоров’ю обстежуваної жінки.

Зараз УЗД органів малого таза є незамінним методом обстеження в гінекології — він грає величезну роль при діагностиці таких захворювань, як ендометріоз, кіста, безпліддя, фіброміома, позаматкова вагітність, пухлина і деякі інші. Трансвагінальне ультразвукове обстеження також можна використовувати для діагностики вагітності, проте краще все ж віддати перевагу стандартній трансабдоминальной діагностиці.

Варто звернути увагу, що всім жінкам без виключення рекомендується проходити скринінгове УЗД органів малого тазу приблизно раз на півроку. Це здебільшого обгрунтовано великою захворюваністю на пухлини. Процедура допоможе діагностувати захворювання на ранній стадії. Звернувшись в «Столичну клініку», ви зможете пройти всі ультразвукові обстеження у котрих є необхідність.

Найкращим варіантом буде, якщо ви пройдете відразу кілька процедур УЗД для виключення супутньої патології, обстеживши не тільки органи малого таза, а й інші системи організму, наприклад, серце або печінку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.