Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД дітям

Проходження процедури ультразвукового обстеження дітьми та новонародженими — це хороший метод перевірки рівня здоров’я дитини, а саме головне, що сам процес здійснюється в режимі реального часу. УЗД дітей має ряд переваг перед іншими методами обстежень: нешкідливість, можливість спостереження процесу роботи в режимі реального часу, висока інформативність, а в разі виникнення додаткових питань лікар завжди може вдатися до інших, більш детальним методам обстежень. Якщо вашій дитині потрібно УЗД — приводите його в «Столичну клініку», тут йому нададуть кваліфіковану допомогу, включаючи проведення ультразвукової діагностики.

Діагностика ультразвуком в дитячому віці анітрохи не проблематична, тому що цей метод абсолютно нешкідливий, на відміну від інших методів, деякі з яких зовсім не можна застосовувати в дитячому віці або просто не рекомендується.

На щастя, ультразвукова діагностика дітям в Києві прекрасно себе зарекомендувала. У разі виникнення будь-яких питань у лікуючого лікаря, він завжди може відправити дитину на УЗД, не боячись за наслідки і знаючи, що дані, які звідти надійдуть, будуть достовірними і досить точними. За більш ніж півстолітню історію ультразвукова діагностика зарекомендувала себе, як абсолютно нешкідливий метод обстеження дітей.

Які ж види ультразвукових обстежень можуть знадобитися грудному малюкові або більш дорослій дитині?

 

 •     Нейросонографія — це ультразвукове обстеження «через джерельце», яке проводиться дітям, які не досягли одного року, в той час як ще відкритий велике джерельце і дає можливість діагностувати стан головного мозку дитини.
 •     УЗД кульшових суглобів — даний метод дозволяє в більшості випадків уникнути такого страшного діагнозу, як дисплазія. Близько тридцяти відсотків хворих даним захворюванням після проведення УЗД дізнаються про нього, і ще на ранній стадії розвитку встигають успішно його подолати. Однак навіть у тому випадку, якщо захворювання не буде швидко вилікувано, результати, отримані від УЗД, будуть вкрай важливі під час лікування.
 •     УЗД деяких внутрішніх органів дітям проводять в якості комплексної методики, що дозволяє діагностувати велику кількість захворювань ще на ранній стадії розвитку. Це дає можливість швидко їх побороти в період, поки вони ще не зміцніли і не влаштувалися в підростаючому організмі.
 •     УЗД серця дитини не менш важлива процедура — саме в юному віці з’являються перші передумови до серйозних захворювань, які в більшості випадків піддаються лікуванню.

Провести УЗД дітям можна в «Столичній клініці», обладнаній сучасною апаратурою. У клініці працюють досвідчені лікарі, здатні провести діагностику і призначити якісне, ефективне лікування. Саме завдяки нашій клініці сотні дітей вилікувалися від своїх хвороб і можуть жити повноцінним життям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.