Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД м’яких тканин

Покази  до проведення УЗД м’яких тканин:

 •     Абсцеси;
 •     Виникнення об’ємних утворень в області розташування м’яких тканин;
 •     Травми різного роду;
 •     Лімфостаз;

Грижові випинання — в даному випадку УЗД м’яких тканин проводиться в якості аналітичного методу перед тим, як приступити до операції з застосуванням полімерних сіток.

У випадку прояву яких-небудь з перерахованих вище симптомів — відразу ж зверніться за кваліфікованою допомогою до досвідчених лікарів, а також зробіть УЗД проблемних м’яких тканин в «Столичній клініці» в Києві.

Вся специфіка УЗД м’яких тканин в Києві полягає в тому, що дана процедура повністю безпечна для дослідження будь-яких органів. До цього обстеження не потрібно попередньо готуватися.

З технологічної точки зору ультразвукове дослідження виглядає таким чином:
Крізь тканини людини проникають наднизькі хвилі, що випромінюються спеціальним датчиком. В залежності від того, які по щільності ці тканини, відбиті від них хвилі будуть відрізнятися. Відбита хвиля потрапляє назад в датчик, в результаті чого мікропроцесор, встановлений всередині приладу, обробляє інформацію, що надійшла і виводить на екран монітора вийшла картинку. Безпосередньо зображення піддається аналізу, що і робить лікар, який проводить дану процедуру, встановлюючи діагноз.

Часто УЗД застосовується в такій галузі медицини, як ревматологія. Також, ультразвукове дослідження застосовується при пошуку причин виникнення болів і запалень в суглобах, при таких захворюваннях, як:

 •     Пошкодження  м’яких тканин з різних причин;
 •     Остеоартрит;

Обстеженню з використанням УЗД можуть підлягати як навколосуглобових і позасуглобові тканини, так і великі суглоби:

 •     Колінний;
 •     Плечовий;
 •     Тазостегновий;
 •     Гомілковостопний.

Крім усього іншого, УЗД дозволяє дати оцінку стану області хребта і різних груп м’язів. Унікальність ультразвукового дослідження полягає в його повній безпеці. Даний метод може бути використаний не тільки для діагностики різних захворювань у дорослих і дітей, а й у вагітних жінок для діагностики стану плода.

Проте варто враховувати той факт, що точність діагностики під час цього обстеження цілком залежить від кваліфікації лікаря, який проводить процедуру. У київській «Столичній клініці» працюють тільки висококласні лікарі, що спеціалізуються на якомусь конкретному виді ультразвукового дослідження, що допомагає їм досягти безумовно високих результатів. Адже лікар, який займається УЗД вагітних жінок, не може повноцінно визначити проблемну ситуацію при виконанні УЗД серця чи інших органів. Тому діагноз може бути неточним. У нашій клініці повністю виключені подібні ситуації.

В ході проходження УЗД м’яких тканин в результаті пошкоджень, рекомендується зробити УЗД внутрішніх органів тієї частини тіла, яка була пошкоджена — не виключено, що можуть бути невеликі травми внутрішніх органів, які необхідно лікувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.