Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД сердця

Зараз ультразвукова діагностика серця в Києві є найпоширенішим методом діагностування різних захворювань, пов’язаних з серцево-судинною системою. Цю процедуру можна проводити, як дорослому, так і дитині. Навіть на самопочутті вагітної жінки це ніяк не позначиться, дана процедура є абсолютно нешкідливою і не має практично ніяких протипоказань. За часом дане обстеження займає, приблизно, п’ятнадцять хвилин, що значно менше часу, що витрачається на інші обстеження серця. Якщо виникнуть проблеми з серцем —  зверніться в нашу «Столичну клініку» і зробіть УЗД серця.

Ультразвукова діагностика — це нешкідливий, безпечний і високоінформативний метод виявлення багатьох захворювань. УЗД серця також називається – ехокардіографія. Завдяки цьому обстеженню з’являється можливість дізнатися про стан клапанів, міокард, камер, і оцінити скоротливу функцію серця. За побаченому зображенню на екрані монітора лікар може точно діагностувати одне або інше захворювання.

Ефективність цього методу також полягає і в тому, що робота серця перевіряється в режимі реального часу, а всі виникаючі питання можна уточнити лише поворотом головки ультразвукового датчика в потрібному напрямку. Рівень розвитку сучасної медицини, а також деякі можливості приватних клінік, дозволяють використовувати при обстеженнях досить дороге обладнання. Наша клініка володіє цими приладами, що позитивно впливає на якість роботи і відсоток постанови точних діагнозів.

Що дозволяє діагностувати УЗД серця?

УЗД серця дозволяє діагностувати такі серйозні захворювання, як: вада розвитку, стенокардія і захворювання, що супроводжуються порушенням загальної провідності серця, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба, порушення скорочувальних функцій, кардіоміопатія та інші.
Практика показує, що наявність професійного і дорогого устаткування дозволяє діагностувати до 90% всіх відомих захворювань серця і серцево-судинної системи за допомогою ультразвукової діагностики. Виділивши трохи часу на обстеження, можна запобігти велику кількість захворювань ще на ранній стадії розвитку, тим самим продовживши своє життя не на один десяток років. Навіть незначні болі в області лівого плеча повинні насторожити вас і змусити звернутися в нашу клініку, розташовану в Києві.

Що ж перевіряється при проведенні ультразвукової діагностики серця

При проведенні даної процедури перевіряються тони серця, пошкоджені стінки міокарда, чи виконують клапани свої функції в повному обсязі. Особливу увагу на УЗД серця приділяється дітям. Саме в цьому віці можна попередити більшість тільки розвиваються захворювань. Запобігши їх розвиток, можна зумовити питання подальшої повноцінного життя дитини.

Найчастіше разом з УЗД серця варто виконати ряд перевірок, найбільш затребуваними з яких є здача загального аналізу крові та сечі, проходження процедури УЗД нирок, а також УЗД печінки та інші

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.