Пошук

Приклад: Консультація лікарів

УЗД молочних залоз

УЗД молочної  залози в даний час займає лідируючу позицію серед інших методів обстеження жіночих грудей. Завдяки даному методу можна діагностувати величезну різноманітність захворювань, які не так легко піддаються виявленню при використанні інших методів. Пройти цю швидку, але дуже інформативну процедуру можна в «Столичній клініці» (УЗД), попередньо записавшись до лікаря!

Рівень захворювання на рак молочної залози зростає з кожним роком. Якщо вчасно виявити це захворювання, можна повністю вилікуватися.

Пройшовши ультразвукове обстеження грудей в «Столичній клініці», ви не тільки захистите себе від величезної кількості наслідків у разі наявності захворювання, а й отримаєте відповідь на ряд важливих питань, пов’язаних з вашою молочною залозою.

У розвинених країнах Європи, жінки старше сорока років проходять УЗД молочної залози приблизно раз на рік, що практично виключає варіант несподіваної появи якого-небудь захворювання грудей.
При виникненні хоча б одного з нижченаведених симптомів потрібно негайно звернутися до лікаря, швидше за все, для підтвердження якого-небудь захворювання вам знадобиться пройти УЗД грудей у ​​ клініці:
• Болі в грудях, в сосках. Біль під грудьми;
• Виникнення асиметрії грудей;
• Ви старше тридцяти п’яти років, і ще жодного разу не проходили ультразвукове обстеження молочних залоз;
• З’явилися ущільнення в області грудей;
• Ви — мати грудної дитини, і у вас проблеми з годуванням грудьми;
• Ви були травмовані в область молочних залоз, та інші.

Що може виявити УЗД молочних залоз, і чому ж так важлива своєчасна діагностика?

Найчастіші захворювання, котрі діагностуються на УЗД: мастит, фіброаденома, рак та ін

Мастопатія — це патологічне розростання тканин молочних залоз, що часто виникає при порушенні гормонального фону жінки.

Фіброаденома — захворювання, що супроводжується виникненням доброякісної пухлини. У більшості випадків воно не вимагає негайного втручання. Часто при цьому захворюванні виникає необхідність проведення інших видів діагностики, таких як, наприклад, біопсія та інші.

Також ультразвукове обстеження молочних залоз дозволяє діагностувати різні не онкологічні захворювання, наприклад, кісту молочної залози, лактостаз та інші.

Періодичне проходження УЗД молочних залоз — це вкрай важлива процедура для виявлення захворювань на ранній стадії їх розвитку. Простіше вилікувати захворювання, ніж боротися з його наслідками — це відомо не тільки лікарям, а й усім людям.

При проведенні діагностики організму, жінка може мати потребу в консультації гінеколога. Лікарі радять відразу ж пройти додаткові обстеження, зробити УЗД серця, судин і здати різні лабораторні аналізи, щоб виключити появу в гострій стадії розвитку серйозних захворювань організму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.