Пошук

Приклад: Консультація лікарів

ВСД у дітей

Вегетосудинна дистонія (ВСД) у дітей — це збій у роботі судинної і нервової систем дитячого організму, яке здатне призвести до кисневого голодування органів і тканин, викликати психічні відхилення, спровокувати важкі ускладнення. Ця проблема може розвинутися на тлі хронічних і гострих захворювань, проблем з хребтом, перевтоми, недосипання, неправильного режиму харчування, вживання енергетиків, кава і т.д.

Педіатри «Столичної клініки» в Києві допоможуть Вам визначити причини появи цієї хвороби і позбавитися доступними методами! Запишіться на огляд до лікаря.

Вегетосудинна дистонія. Основні симптоми

Симптомами ВСД, прийнято вважати слабкість, головні болі, запаморочення або непритомність, сонливість і шум у вухах. Крім того, для дітей, які страждають від цього захворювання, характерне запаморочення, вони часто червоніють і бліднуть, миттєво реагують на будь-які зміни в погоді, сильно пітніють. Іноді можуть спостерігатися перепади температури і прискорене серцебиття (особливо у випадку порушення терморегуляції). Ознаки ВСД можуть виявлятися регулярно або ж зрідка — це залежить виключно від ступеня захворювання. Слід зауважити, що постійний прояв ВСД спостерігається найчастіше у дітей з вродженою психічною нестійкістю.

Прояви бувають незначними і частими, а можуть бути причиною панічних атак і непритомності. У другій ситуації мова йде про суттєве розвитку ВСД і потреби якнайшвидшого лікування. У наш час лікарі не вважають дистонію самостійним захворюванням. Симптоми розглядаються в якості результату всіляких порушень у людському організмі. Найпоширенішою причиною є хронічні захворювання молодого організму.

Лікування вегетосудинної дистонії

У процесі лікування цього захворювання необхідно враховувати, що всякий прояв ВСД є поганим взаємодією вегетативної та судинної системи, де найважливіше значення мають нервові структури, що контролюють емоції, стан хребта.

Для лікування, фахівці «Столичної клініки» в Києві призначають пацієнтам спеціальні ліки, куди входять седативні препарати. Одночасно з цими засобами можна використовувати всілякі серцеві настоянки і настої для очищення судин. Слід зазначити, що лікування вегетосудинної дистонії за допомогою народних засобів на практиці одужання не дає, але забезпечує сприятливий вплив на людський організм.

Не варто забувати і про те, що при ВСД максимально корисною вважається лікувальна фізкультура, гарантує загальнозміцнюючу дію на організм. Вона являє собою відмінний засіб для тренування і підвищення працездатності організму. Фахівці «Столичної клініки» допоможуть Вам підібрати найбільш відповідний комплекс фізичних вправ, продуманий з урахуванням стану здоров’я та віку хворого. На сьогоднішній день рухливий стиль життя вважається кращою профілактикою вегетосудинної дистонії.

Використання лікарських засобів при лікуванні ВСД здатне забезпечити необхідний ефект в самі стислі терміни, але не варто забувати про те, що відпочинок є кращим засобом від дистонії. Тому, якщо у дитини поставлений діагноз «вегетосудинна дистонія», то йому рекомендується, якомога більше гуляти на свіжому повітрі, бажано, за межами міста! Також важливо поліпшення умов, де проживає дитина. Необхідно усунути будь сімейно-побутові проблеми, стиль життя сім’ї, дотримуватися відповідну дієту, режиму відпочинку і сну, зменшити фізичні навантаження і позбавитися від чинників, які негативно позначаються на психіці дитини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.