Пошук

Приклад: Консультація лікарів

3D і 4D УЗД

Двомірне УЗІ знайоме практично всім жінкам. Дана процедура дає можливість отримати плоске зображення, розміри на якому визначаються тільки по ширині та довжині.

Але зовсім інша справа являє собою 3D і 4D УЗД (Київ), за допомогою яких можна добре розглянути малюка, і навіть записати інформацію на електронний носій у вигляді відео. Даний вид ультразвукової діагностики є відносно новим, тому у багатьох майбутніх мам викликає сумніви з точки зору його безпеки.

Основна відмінність 3D від 4D дослідження — це наявність в останнього четвертого виміру (часу). Але обидва варіанти припускають об’ємну картинку, тобто показують плід в трьох проекціях. Доктор і мама бачать малюка в реальному часі, точніше з невеликим запізненням у кілька секунд. При цьому потужність та інтенсивність звукових хвиль не відрізняється від двомірного УЗД, тому даним метод діагностики також повністю безпечний для мами і її майбутнього малюка.

Для того, щоб процедура 3D або 4D УЗД (Київ) пройшла успішно, і доктор і батьки змогли добре розглянути майбутнього навороженного, він повинен бути активним і виробляти різні рухи ніжками і ручками. Якщо ж дитинка спить під час процедури, то можна спробувати його розбудити. Для цього майбутня мама за 15 — 20 хвилин до дослідження повинна випити солодкий чай або з’їсти кукую — то солодкість, у більшості вагітних після такого перекусу малюк починає ворушитися.

Проводити 3D і 4D ультразвукові дослідження фахівці рекомендують на терміні 20 — 25 тижнів. Саме в даний період плід достатньо розвинений, щоб можна було зробити певні прогнози і висновки, але при цьому знаходиться в ідеальному розмірі — всі частини тіла видні добре.

Не можна сказати, що двомірне УЗІ гірше, ніж 3D і 4D УЗД (Київ), тому ультразвукове дослідження нового покоління призначають в основному тільки в двох випадках — або для більш досконального дослідження, коли є підозра на наявність патології, або в якості одного з обов’язкових скринінгів на терміні 20-25 тижнів при бажанні майбутніх батьків.

У ультразвукового дослідження в тривимірному та чотиривимірному форматі є кілька факторів, які можуть знизити точність діагностики.

Перешкодити добре розглянути малюка можуть наступні фактори:

 • надмірна вага жінки;
 • мала кількість навколоплідних вод;
 • положення плоду, пуповини або плаценти;
 • наявність рубців на животі чи матці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.