Пошук

Приклад: Консультація лікарів

4Д УЗД

В даний час все більшої популярності набуває новий метод ультразвукового дослідження — чотиривимірний УЗД (4D УЗД).

4D УЗД (Київ) іноді гінекологи називають тривимірним, так як четвертим виміром в цьому виді діагностики є час. Ультразвукове дослідження в даному форматі дає можливість отримати об’ємне зображення і записати на диск або інший електронний носій основні моменти розвитку і формування плоду в тривимірному форматі. УЗД в чотиривимірному форматі дає можливість батькам не тільки побачити майбутнього маляти в різних просторових вимірах, але й записати на диск всі його рухи.

Додаткова інформація, яку дозволяє отримати даний вид діагностики, відіграє важливу роль для визначення зовнішніх вад розвитку плоду. Після 4D УЗД можна повністю розсіяти всі сумніви і переконається, що вроджених вад у майбутнього малюка немає. До речі, саме підозра на наявність різних вад і є медичним показанням для проведення дослідження в даному форматі. Завдяки УЗИ в чотиривимірному форматі фахівець може оцінити різні частини тіла дитини в 3 — х проекціях одночасно, що відіграє важливу роль у виявлення різних аномалій у розвиток плода. Дані дослідження дають додаткову інформацію для діагностики вад розвитку: особи, хребетного стовпа, кінцівок.

У порівнянні з двомірним УЗД, в чотиривимірному фахівець може отримати більш детальну і точну інформацію в максимальному обсязі. При підозра на будь — які відхилення в розвиток плода гінеколог Києва направить пацієнтку, швидше за все, саме на 4D УЗД.

На ультразвукової діагностики в чотиривимірному форматі майбутні батьки зможуть в найдрібніших подробицях розглянути ручки і ніжки малюка, порахувати пальчики, побачити очі, рот, виразу обличчя майбутнього чоловічка. До речі, саме для майбутнього батька малюка, який приходить на прийом разом з майбутньою матусею, це обстеження дуже корисно в психологічному та емоційному плані, так як допомагає швидше відчути себе батьком.

Відзначимо, що якщо традиційне двомірне ультразвукове дослідження триває близько 15 хвилин, то 4D УЗД (Київ) займає порядку 45 — 50 хвилин. Крім цього, майбутні мама й тато можуть записати на диск результати дослідження або зробити цифрову фотографію, яка стане першим і самим незвичайної фото в сімейному альбомі сім’ї.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.