Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Аденома простати

Аденома простати — це доброякісна гіперплазія передміхурової залози, з утворенням типових вузликів, що здавлюють сечовипускальний канал.Леченіем захворювання займається лікар уролог.

У «Столичної Клініці» веде прийом досвідчений лікар уролог, а також є сучасне діагностичне обладнання. Прийом проводиться за попереднім записом за контактними телефонами!

Сьогодні аденома передміхурової залози — одне з дуже поширених захворювань серед чоловіків, яке проявляється після 50 років. Практично всі чоловіки, які досягли віку 65 років, страждають цим захворюванням. У «Столичної клініці» Києва ви зможете пройти необхідне обстеження і отримати дієві рекомендації з лікування організму. Вам можуть знадобитися й інші види обстеження, які ви так само можете пройти в цій клініці.

Наявність аденоми характеризується появою розростань залізистої тканини недалеко від шийки сечового міхура. Аденома простати являє собою доброякісну пухлину, созраняющую будова залозистої вихідної тканини.

Аденома простати може бути трьох видів:

 1. Пухлина по сечівнику потрапляє безпосередньо в сечовий міхур, через що відбувається деформація сфінктера і порушення функцій;
 2. Пухлина починає рости в бік прямої кишки, причому, сечовипускання не сильно порушується. При захворюванні цього виду втрачається скорочувальна здатність простатичної частини уретри, через це сечовий міхур ніколи повністю не звільняється;
 3. Третій вид аденоми можна назвати самим сприятливим. У цьому випадку ущільнення простати відбувається поступово, тому ніяких затримок сечі і порушень не спостерігається.

Величина пухлини не буде завжди прямо пропорційна ступеню порушення. Найбільше це залежить від напрямку поширення аденоми. На порушення частіше впливає напрямок росту аденоми. У разі, коли розростання йдуть із залоз задньої групи, аденома починає нависати над уретрою, що викликає затримку сечі. А велика аденома збоку не буде настільки явно заважати організму функціонувати в звичайному режимі.

Зверніться до лікаря, для проведення урологічного огляду і виключення супутніх захворювань: пієлонефриту , чоловічого безпліддя я і т.д.

Клінічний перебіг хвороби:

 • I стадія. Спочатку сечовипускання стає досить частим. За ніч доводиться вставати по 5-8 разів, причому, струмінь сечі буде ставати все більш млявою. З плином часу сечовипускання буде утруднятися. Доведеться тужитися, щоб спробувати звільнити сечовий міхур. Якщо аденома розвивається згідно першого виду, то вночі буває і нетримання сечі;
 • II стадія. Симптоми стають усе помітніше, хворому доводитися тужитися. Це нерідко призводить до утворення грижі, а може і випадання прямої кишки;
 • III стадія. Скорочувальна здатність міхура стає мінімальною, сеча залишається в міхурі в розмірі 1.5-2 літрів. У цей момент сечовий міхур розтягується і його контури видно. На цій стадії хворому обов’язково показано медичне втручання.

Лікування аденоми передміхурової залози

Зараз існує багато методів, які допоможуть швидко і ефективно вилікувати аденому простати. Методи можна розділити на медикаментозні (препарати) і хірургічні (оперативне втручання). В останні роки ще одним популярним методом стала термотерапія простати. На початку захворювання вам цілком підійде лікарська терапія. Варто виключити самолікування простати, інакше це призведе до ускладнення.

Для точної діагностики у «Столичної клініці» можна пройти УЗД сечового міхура , нирок, інших органів сечовидільної системи. Запишіться на прийом до уролога за контактними телефонами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.