Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Алергічний гайморит

Алергічний гайморит — це захворювання гайморових придаткових пазух носа, яке виникає в результаті попадання алергенів в організм. Найбільш часто, захворювання протікає у вигляді двостороннього ураження.

Запишіться на консультацію до ЛОРа (Київ) , для діагностики і лікування алергічного синуситу. Прийом в «Столичної Клініці» проводиться за попереднім записом!

Захворювання часто поєднується з алергічним ринітом і має сезонний характер. Чекати загострення слід алергікам в весняно-осінній період.

Симптоми алергічного гаймориту

При гострому алергічному синуситі, рідко підвищується температура, виникає біль в області очей, в області вилиць. З’являється закладеність носа, головний біль , виділяється слиз.

При хронічному перебігу, ночами може турбувати кашель, який важко чим небудь полегшити, хронічний нежить, захворювання очей (кон’юнктивіт, кератит).

Причини

У нормі, гайморові пазухи відповідають за формування голосу, очищення повітря і естетичний вигляд людини. При різних захворюваннях носа та верхніх дихальних шляхів, у пазухах збираються надлишки слизу, в яких можуть розмножаться бактерії. Попадання алергенів в пазухи носа призводить до риніту, а трохи пізніше до гаймориту.

У випадку з алергічним гайморитом, досить вдихнути будь квітковий пилок або пил, через якийсь час може розвинутися захворювання.

Лікування алергічного гаймориту

У більшості випадків, алергічний гайморит не вимагає хірургічного лікування або проколів. Досить прибрати джерело алергії та симптоми поступово відходять. У більш важких випадках слід знайти джерело алергії і провести імунограму, десісібілізацію і т.д.

Пацієнтам не слід самостійно призначати собі лікування або приймати антибіотики. Такий підхід може спровокувати ускладнення або хронізацію процесу.

Перед призначенням будь-якого лікування, потрібно встановити остаточний діагноз і провести повне обстеження.

Запишіться на прийом до ЛОРа для проходження діагностики та лікування в «Столичної Клініці». Запис на прийом проводиться за контактними телефонами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.