Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Алергічний отит

Алергічний отит — це захворювання, інфекційних і алергічних характером. Крім того, при даній хворобі можуть бути уражені тканини слухового проходу у вусі.

Особливість захворювання у відсутність виділень. За сильного свербежу, у людини з’являються садна і розчесані ділянки шкіри на вусі, що допомагає розвитку паталогічної мікрофлори, а це негативно впливає на хід хвороби. Найчастіші збудники алергічного отиту — кишкова паличка і стафілокок, гемолітичний стрептокок і ряд інших мікробів.

Алергічний отит в основному може бути при тривалих поточних гнійних отитах, скарлатині, кору і після або при інших інфекційних захворювань . Алергічний отит проявляється у хворого слизово-гнійними або слизисто-серозними виділеннями з вуха, може бути набряклість слизової оболонки барабанної порожнини, розростаються поліпи, в тканини поліпів може бути виявлені еозинофіли, екземи та відчуття свербежу в зовнішньому вусі — а це просто нестерпні болі.

Допомогти вам зможе кваліфікований лікар отоларинголог. Звернувшись в «Столичну Клініку» в м. Києві ви зможете, попередньо записавшись на прийом пройти потрібну діагностику і отримати необхідне лікування.

Види алергічного отиту

Широкої різновиди підвидів у алергічного отиту не виявлено. Існує лише одна форма з певними симптомами і способами лікування. Захворювання протікає дуже болісно для людини.

Симптоми алергічного отиту

Основними ознаками цього захворювання є набряк, метаплазія секреторного ділянки шкіри, серозно-фібринозний ексудат, інфільтрація еозинофілами, лімфоцитами, плазматичними клітинами і макрофагами. Слід зазначити, що хвороба може перейти в іншу форму, тоді у пацієнта будуть симптоми іншого виду отиту. Загальними симптомами для всіх видів отиту є біль і свербіж у вусі, що володіють неприємним запахом гнійні виділення, почервоніння і набряклість вуха і слухового проходу, відчуття, що вухо закладено, але при цьому слух зовсім не страждає.

Лікування алергічного отиту

Для того щоб полегшити біль, і допомогти швидкому одужанню, рекомендовано лікарями проводити частіше туалет вуха, а це промивання його теплою водою, можна розчином борної кислоти. Промивання допоможе прибрати зібралася рідина або гній, який витік з зруйнованого епітелію. Не зайвим буде застосовувати і дезинфікуючі і підсушують засоби. Лікар призначає згідно хвороби лікування, але крім медикаментозного лікування можливо і хірургічне лікування. Застосовується хірургічний метод, якщо є ускладнення після тривалої хвороби отиту.

Перед лікуванням необхідно звернутися до лікаря ЛОРа, після огляду і проведених даагностіческіх процедур, випише максимально підходяще пацієнту лікування. Пам’ятайте, самолікування може згубно позначитися на вашому здоров’ї та погіршити перебіг хвороби, тим самим зашкодить вам. Також необхідно буде зробити дослідження зіскрібків шкіри і виявити алергени.

Для успішного лікування хвороби як алергічний отит, ви можете звернутися в «Столичну Клініку» в м. Києві. Тут ви зможете отримати консультацію не тільки лікаря ЛОРа, але й інших фахівців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.