Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Альгодисменорея

Альгодисменорея або, як її ще називають, менальгія (menalgia) являє собою менструацію з різними хворобливими явищами, а також різким нездужанням загального і місцевого характеру. Під час нормальних менструацій у більшої частини жінок відзначається нездужання, виражений біль в нижній частині живота і попереку, а також загальна розбитість — все це розцінюється виключно як фізіологічне явище. Що стосується альгоменореї, то вона відрізняється менструацією з більш сильними болючими відчуттями. Біль в такому випадку обмежена виключно статевим апаратом жінки (маткою).

Для своєчасного визначення та лікування альгодисменореї слід записатися на прийом до кваліфікованого лікаря гінеколога в Києві. Фахівці «Столичної клініки» за допомогою інноваційного обладнання допоможуть діагностувати хворобу і впоратися з нею.

Розрізняють первинну і вторинну альгодисменорею. Первинна виявляється у жінок з приходом перших менструацій і найчастіше пов’язана з певними органічними змінами внутрішнього статевого апарату пацієнтки. Найчастіше, така альгодисменорея діагностується у родили жінок. У свою чергу, вторинна альгодисменорея розвивається через декількох гінекологічних захворювань ( ендометріоз , запальні захворювання, пухлини та ін) або внаслідок яких-небудь загальних причин (при цьому попередні менструації були менш болісними).

Симптоматика альгодисменореї

Хворобливі менструації стають досить частим порушенням менструальної функції, при цьому симптоми їх досить різноманітні. Досить сильний біль може бути присутнім при кожній менструації, Найчастіше хворобливі відчуття з’являються приблизно через кожні дві менструації або під час деяких менструальних кровотеч. Найчастіше біль з’являється до початку місячних і не проходить протягом перших її днів. Трохи рідше вона виникає з менструацією і не припиняється до її закінчення. Найбільш рідкісним вважається випадок, коли біль проявляє себе лише в кінці менструації. Зазвичай біль ниючий, тупий, часто має переймоподібний характер. Її центр знаходиться внизу живота або в області крижів час, періодично іррадіюючи в область заднього проходу або в стегно.

Із загальних порушень роботи організму найчастіше присутня головний біль (мігрень), нездужання, загальна слабкість, депресія, нудота, блювання, відсутність апетиту, підвищення секреції слинних залоз, пітливість, спастичний запор і інші розлади, що погіршують загальну працездатність і стан жінки.

Лікування альгодисменореї

Лікування при больових менструаціях, в основному, спрямоване на позбавлення від причини, що викликає ці неприємні відчуття. Самолікування в такому випадку неприпустимо, оскільки основну методику лікування може визначити тільки досвідчений лікар-гінеколог після проведення обстеження та виявлення причини альгодисменореи. При больовому кризі потрібен спокій, прийом транквилизирующее протиспастичних засобів. Також не виключена можливість гормонального лікування, проте його необхідно призначати в строгій залежності від насиченості організму, а також з урахуванням етіології дисменореї. У разі захворювання альгодисменорея, викликаної процесами запалення в області статевих органів, потрібен буде тривалий курс розсмоктуючутерапії з наступним за нею фізіотерапевтичним та санаторно-курортним лікуванням. Для усунення перешкод механічного типу, які обумовлені придбаними чи уродженими пороками, застосовується хірургічне лікування. Наприклад, операції, виправляють положення матки, вишкрібання її слизової оболонки і гінекологічний масаж.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.