Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Анальна тріщина

Анальні тріщини являють собою розриви (дефекти), які знаходяться на лінії, спрямованої від нижнього відділу ануса (прямої кишки), і викликають істотну біль при русі (перистальтиці) кишечника. Слід зауважити, що розвиток анальних тріщин не призводить до появи будь-яких більш серйозних захворювань. Найчастіше вони проходять через пару днів або (в окремих випадках) тижнів після застосування ліків в домашніх умовах. Якщо ж утворилася анальна тріщина, не проходить протягом шести тижнів, то мова, швидше за все, йде про хронічну анальну тріщину.

Щоб отримати своєчасну і кваліфіковану допомогу, запишіться на прийом до досвідченого лікаря-проктолога в Києві. Професіонали «Столичної клініки» за допомогою найсучаснішого обладнання допоможуть Вам впоратися з цією проблемою.

Виникнення анальних тріщин

Анальні тріщини можуть виникати у людей будь-якого віку і різних статей. Іноді вони можуть утворюватися одночасно з гемороєм . Анальна тріщина виникає через травму заднього проходу, що сталася з різних причин. Наприклад, при проходженні через слизову кишечника твердих мас калу; розтягуванні анального отвору значною кількістю калових мас або при частих діареях. Порушення цілісності анального каналу може також утворитися після пологів. Крім того, такі тріщини здатні утворюватися через пальпації (огляду) проктологом заднього проходу в цілях діагностики, внаслідок анального сексу або травми, нанесеної потрапили в випорожнення сторонніми тілами.

Симптоматика та лікування

Анальні тріщини стають причиною печії і гострого болю в задньому проході, що виникають при перистальтиці (пальпації) кишечника. Іноді, такі раптово проявляються болі можуть тривати до декількох годин. Крім того, тріщини в анусі можуть викликати невелике кровотеча, свербіж і поява виділень жовтуватого відтінку. Стілець занадто темного кольору, «баріться» і вже тим більше кривавий — все це може свідчити і про інші захворювання кишечника, наприклад, рак товстого кишечника або запальна хвороба кишечника (ВБК). У разі виявлення таких симптомів, потрібно в терміновому порядку звернутися до фахівця проктолога.

Час від часу анальна тріщина утворюється у вигляді безболісної ранки, яка періодично кровоточить, але по-іншому ніяк не виявляється.

Найчастіше проктолог зможе розпізнати цю хворобу після опису симптомів та огляду пацієнта. Також, лікар здатний побачити таку тріщину при акуратному розведенні сідниць хворого. У цьому випадку, проктолог проводить огляд або за допомогою особливого світного дзеркала (аноскопа), або за допомогою рук (ректальне обстеження). У разі якщо хворобливі відчуття занадто сильні, фахівець може почати лікування до того, як приступить до основного обстеженню. У разі негайного огляду допускається використання для проведення перевірки місцевої анестезії.

Дослідження показали, що використання таких нескладних заходів, як правильна дієта і сидячі ванни, припускає більш швидке лікування тріщин, ніж застосування різного роду кремів і мазей, що відпускаються без рецепта. Крім того, прийом значної кількості води чи інших рідин серйозно розм’якшують стілець. Також для полегшення болю рекомендується приймати такі препарати, як Анузол, оксид цинку і 1% гідрокортизонової мазь. У будь-якому випадку, перед застосуванням будь-яких препаратів краще всього порадитися з лікарем-проктологом. В «Столичної клініці» міста Києва вас зможуть проконсультувати кваліфіковані проктологи, що сприятиме швидкому одужанню і позбавлення від больових відчуттів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.