Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Анальний свербіж

Анальний свербіж являє собою досить неприємне патологічний стан людини, при якому основною ознакою є найсильніший свербіж в районі заднього проходу. Таке захворювання, як анальний свербіж має досить широке поширення серед населення планети. Крім того, за запевненням фахівців-проктологів стійкого позитивного ефекту при лікуванні домогтися досить важко, але можна.

Такого ж висновку дотримуються і проктологи «Столичної клініки» в Києві, записатися до яких можна, зателефонувавши за контактними телефонами. У нашому розпорядженні — сучасні діагностичні апарати та обладнання, тому такі проблеми, як анальний свербіж, кондиломи, парапроктит та багато іншого, піддаються лікуванню швидко і ефективно.

Діагностика анального свербежу

Фахівці «Столичної клініки» приділяють велику увагу опису хворобливих відчуттів пацієнтом. Як правило, на прийомі у лікаря-проктолога хворий робить основний акцент на такий скарзі, як безперервний свербіж в області заднього проходу. При цьому клінічна картина цієї «неприємної» хвороби дозволяє розрізнити два основних типи такого свербежу: хронічний і гострий анальний свербіж.

Між собою типи відрізняються тільки плином самої першої стадії цього захворювання. У гострій формі анальний свербіж має під собою бурхливий початок, велику інтенсивність і сталість свербежу. Крім того, в районі кільця ануса можуть з’явитися деякі зміни шкіри, які схожі на вологу екзему зі слідами расчесов. При цьому хронічний анальний свербіж в самому початку проходить більш спокійно, коли шкіра в основному суха і кілька тонкішою і на дотик вона нагадує пергаментний папір. Часом у деяких випадках шкіра депигментирована, коли сліди расчесов просто відсутні або ж набувають вигляду тонких малопомітних лінійних саден. Крім усього іншого, шкірні складки радіарну і мало виражені, нагадують спиці колеса.

Як відомо, діагностика — це ретельне з’ясування причин сверблячки. Дерматологи саме діагностику вважають запорукою успішного лікування, яке часто вимагає самого комплексного та всебічного медичного обстеження. Як правило, огляд починається з аноскопіі, пальцевого дослідження, колоноскопії , ректоскопії, проведення аналізів сечі і крові. При найважчих випадках використовуються додаткові діагностичні методи, такі як сфинктерометрия, міографи і баллонографія. Крім того, можуть знадобитися консультації ендокринолога, психіатра, гінеколога, уролога.

Дерматологи констатують, що анальний свербіж цілком може розвиватися і без видимих на те причин. У даному випадку мова йде про ідіопатичному свербінні, коли у зв’язку расслаблениями анусних м’язів відбувається витікання з ануса невеликої кількості слизу в періанальна область, що викликає її роздратування. Крім усього іншого анальний свербіж може бути прямим наслідком протікання в організмі пацієнта наступних захворювань або впливу наступних причин :

 • Розвивається контактного дерматиту в результаті застосування супозиторіїв, порошків, мила, дезодорантів, мазей і т.д.
 • Різноманітних дерматологічних хвороб: псоріазу, себорейного дерматиту, плоского лишаю, атопічної екземи і т.д.
 • Аноректовагінальних утворень, таких як пухлини, гнійний гідраденіт, гострокінцеві кондиломи , свищі і т.д.
 • Через потрапляння в анус таких паразитів, як лобкові воші, а також через трихомонозу і корости.
 • В результаті застосування різних оральних антибіотиків, таких як еритроміцин, тетрациклін та інші.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.